سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست انجمن اسلامی دانشگاه تربت حیدریه از رئیس‌جمهور برای برخورد با موضوع حقوق...

درخواست انجمن اسلامی دانشگاه تربت حیدریه از رئیس‌جمهور برای برخورد با موضوع حقوق‌های نجومی

چکیده :انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربت حیدریه در نامه ای به رئیس جمهوری خواستار رسیدگی به موضوع حقوق های نجومی شده اند....


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربت حیدریه در نامه ای به رئیس جمهوری خواستار رسیدگی به موضوع حقوق های نجومی شده اند در این نامه ضمن اشاره به اینکه دولت قبل مشکلات زیادی به دولت روحانی تحمیل کرده آمده است: بیش از سه سال از انتخاب شما به عنوان ریاست جمهوری می گذرد، در این مدت مشکلات فراوانی بر سر راه دولت جنابعالی قرار گرفت که شاید بتوان گفت اکثر این مشکلات میراث دولت قبل برای شما بوده است.

به گزارش کلمه، این دانشجویان از حسن روحانی خواسته اند که با افرادی که بیت المال را  بدون توجه به نصیحت های مولایمان، حضرت علی (ع) به نفع خود استفاده می کنند برخورد سریع و قاطع انجام شود.

متن کامل نامه در ادامه می آید:

به نام حق

حضرت علی (ع):

سوگند به خدا اگر تمام شب را بر روی خارهای سعدان (خار سه شعبه و گزنده) به سر ببرم و یا با غل و زنجیر به این سو و آن سو کشیده شوم، خوش تر دارم تا خدا و پیامبرش را در روز قیامت، در حالی ملاقات کنم که به بعضی از بندگان خدا ستم نموده، و به ناحق چیزی از اموال عمومی را غصب کرده باشم.

نهج البلاغه، خطبه ۲۲۴

 

جناب آقای دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری:

بیش از سه سال از انتخاب شما به عنوان ریاست جمهوری می گذرد، در این مدت مشکلات فراوانی بر سر راه دولت جنابعالی قرار گرفت که شاید بتوان گفت اکثر این مشکلات میراث دولت قبل برای شما بوده است. خوشبختانه با تدبیر شما بخشی از این مشکلات برطرف گردید  و با امید به آینده منتظر از بین رفتن تمامی مشکلات از سطح سرزمین عزیزمان هستیم.

در این چند روز گذشته اخباری درباره حقوق های نجومی مسئولین دولتی باعث دلخوری مردم عزیزمان شد. یکی از آرمان های انقلاب ما برقراری عدل و رسیدن به جامعه عدالت محور بود که متاسفانه بی عدالتی در دولت شما در این قضیه به وضوح قابل مشاهده می باشد . از این رو انجمن اسلامی دانشگاه تربت حیدریه خواستار برخورد سریع و قاطع با افرادی است که بیت المال را  بدون توجه به نصیحت های مولایمان، حضرت علی (ع) به نفع خود استفاده می کنند و هر چه سریع نتیجه آن را به استحضار مردم شریف ایران رسانید.

انجمن اسلامی دانشگاه تربت حیدریه


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.