سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مراسم ترحیم همسر آیت‌الله دستغیب؛ با حضور گسترده مردم و بی‌مهری مسوولان...

مراسم ترحیم همسر آیت‌الله دستغیب؛ با حضور گسترده مردم و بی‌مهری مسوولان

چکیده : مراسم ختم بانو هوشیار همسرآیت الله دستغیب در حالی در حرم مطهرسید میرمحمدبن موسی الکاظم برگزار شد که هیچ‌یک از مقامات استان و دولت در آن شرکت نکردند...


کلمه – گروه خبر: مراسم ختم بانو هوشیار همسرآیت‌الله دستغیب در حالی در حرم  مطهر سید میرمحمدبن موسی الکاظم برگزار شد که هیچ‌یک از مقامات استان و دولت در آن شرکت نکردند.

به گزارش کلمه، این بی‌مهری مسوولان را مردم استان فارس جبران و با حضور گسترده در مراسم ترحیم همسر نماینده سابق خود در مجلس خبرگان به او و همسر عالیقدر ایشان ادای احترام کردند.

سکوت خبری و مسوولان نظام و دولت در حالی روی داده است که حتی مقامات دولتی و استانی از ارسال پیام تسلیت نیز خودداری کردند.

آیت‌الله العظمی سیدعلی‌محمد دستغیب جزو معدود کسانی بود که پس از حصر آقایان میرحسین موسوی و مهدی کروبی و خانم زهرا رهنورد به این ظلم آشکار اعتراض و در مدت بیش از پنج سالی که از حصر می‌گذرد، از هر فرصتی برای گوشزد به مقام حکومتی برای رفع حصر استفاده کرد و هیچ‌گاه در این باره سکوت نکرد.

این سکوت نکردن در مقابل ستم رفته به محصوران، بی‌مهری مسوولان حکومتی نسبت به آیت‌الله دستغیب را به همراه داشت. حتی رسانه‌های دولتی از انتشار خبر فوت همسر نماینده سابق مجلس خبرگان منع شدند. تنها خبرگزاری که خبر را منعکس کرد ایرنا بود که ساعتی پس از انتشار خبر مراسم تشییع، آن را از خروجی این خبرگزاری حذف کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.