سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش دری نجف‌آبادی به درگیری خرم‌‌آباد: این آشوب‌‌گران همان‌‌ها هستند که ۸ سا...

واکنش دری نجف‌آبادی به درگیری خرم‌‌آباد: این آشوب‌‌گران همان‌‌ها هستند که ۸ سال روی کار بودند

چکیده :وزیر اطلاعات رئیس دولت اصلاحات با بیان اینکه این آشوب‌گران همان ها هستند که ۸ سال روی کار بودند، خاطر نشان کرد: متاسفانه ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد اشتباه بود و باعث بروز این اتفاق ها شد....


دری نجف آبادی می گوید موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که از زمان احمدی‌نژاد همه چیز بهم ریخت.

قربانعلی دری نجف آبادی نماینده مجلس خبرگان در گفت‌وگو با نامه‌نیوز در خصوص حوادث اخیر حمله به حوزه علمیه خرم آباد گفت: موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که از زمان احمدی‌نژاد همه چیز بهم ریخت.

وزیر اطلاعات رئیس دولت اصلاحات با بیان اینکه این آشوب‌گران همان ها هستند که ۸ سال روی کار بودند، خاطر نشان کرد: متاسفانه ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد اشتباه بود و باعث بروز این اتفاق ها شد.

وی با اشاره به اینکه آنان حرف رهبری را زیر پا گذاشتند گفت: هرچه مقام معظم رهبری بگویند درست است، کشور را که نمی‌توان با اینگونه آشوب‌ها و جنگ اداره کرد. باید تعامل داشته باشیم.

همچنین منصور حقیقت پور نماینده مجلس نهم و مسئول پرونده حمله به لاریجانی در قم گفت: ماهیت این افراد و خودسرها مشخص شده است، این‌ها از همان روزی که در قم به علی لاریجانی حمله کردند شناسایی و احضار شدند.

وی ادامه داد : این اغتشاشگران خود را صاحب نظر تر از مقام معظم رهبری می‌دانند و به سخنان ایشان توجه نمی‌کنند.

حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم با بیان اینکه این افراد خود را از رهبر انقلاب دلسوزتر می‌دانند خاطرنشان کرد: این افراد ماهیت‌‌شان مشخص است ؛ اما نمی‌توانیم در اینجا اسامی آنها را اعلام کنیم. باید با آنها برخورد شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.