سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جنتی: طلبه باید انقلابی باشد، با سواد نمی توان به این نظام خدمت کرد...

جنتی: طلبه باید انقلابی باشد، با سواد نمی توان به این نظام خدمت کرد

چکیده :او امروز در در جمع رؤسا و مسئولان ستادهای دهۀ فجر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بایستی حوزه علمیه انقلابی باشد، خبرگان باید انقلابی باشد و علاوه بر آنها همه نهادها و تشکیلات مؤثر در نظام جمهوری اسلامی نیز بایستی انقلابی باشند....


کلمه- گروه خبر: احمد جنتی، نماینده رهبری می گوید سواد به درد این نظام نمی خورد و طلاب باید انقلابی باشند. جنتی به ابراز نظرات عجیب و نامربوط معروف است و این اولین بار نیست که اظهار نظرهای اینچنینی می کند. در دوره ای که حرف اول در اداره حکومت های جهان را علم فناوری می زند، دبیر شورای نگهبان ایران از بی فایده بودن علم و تحصیل می گوید.

به گزارش جماران، او امروز در در جمع رؤسا و مسئولان ستادهای دهۀ فجر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بایستی حوزه علمیه انقلابی باشد، خبرگان باید انقلابی باشد و علاوه بر آنها همه نهادها و تشکیلات مؤثر در نظام جمهوری اسلامی نیز بایستی انقلابی باشند. در حوزه‌های علمیه اگر می‌خواهند خدمتی صادقانه به اسلام و نظام کنند ، باید انقلابی باشند مجلس شورای اسلامی باید انقلابی باشد.

احمد جنتی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دولت و مجلس بایستی مسأله مهم اقتصاد مقاومتی را با روحیه انقلابی پیگیری کند تا مشکل تولید و اشتغال حل شود، قوه قضائیه هم باید انقلابی باشد تا بتواند اجرای عدالت کند دولت باید انقلابی باشد تا در خدمت به نظام و مردم و اجرای قانون موفق باشد بدون روحیه انقلابی و استکبارستیزی ـ که لازمه انقلابی‌گری است ـ نمی‌تواند اصول و مبانی انقلاب اسلامی را حفظ کند.

جنتی گفت: حتی چنانکه رهبر معظم فرمودند حوزه علمیه یعنی مراجع، اساتید، طلاب باید انقلابی باشند تا به درد مردم و مملکت بخورند وگرنه هر چه با سواد و معلومات فقهی و اصولی و غیره باشند به این نظام اسلامی برخاسته از جهاد و ایثارگری شهدا و جانبازان نمی‌توانند خدمتی بکنند، مسأله حفظ نظام از سایر مسائل اسلامی مهمتر است، باید مرجع مثل آیت‌الله سیستانی در مقابله با توطئه‌های دشمن فتوای انقلابی صادر کند.

او بیان داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم لازم است با یک حرکت انقلابی رسالت خود را در رساندن پیام انقلاب اسلامی به نسل جوان به خوبی ایفا نماید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.