سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پس از نارضایتی‌ها از مکان نمایشگاه کتاب؛ اعتراض دانشجویان به نحوه فروش بن دانشجوی...

پس از نارضایتی‌ها از مکان نمایشگاه کتاب؛ اعتراض دانشجویان به نحوه فروش بن دانشجویی

چکیده :دو تغییر باعث شده تا کتابخوانها و کتابخرها امسال از برگزاری نمایشگاه کتاب، گلایه مند باشند. آنها می گویند راه دور نمایشگاه شهر آفتاب و روش جدید نصب اپلیکشین خرید بن کتاب و رفتن به بانک شهر، مشکلات جدیدشان است....


دو تغییر باعث شده تا کتابخوانها و کتابخرها امسال از برگزاری نمایشگاه کتاب، گلایه مند باشند. آنها می گویند راه دور نمایشگاه شهر آفتاب و روش جدید نصب اپلیکشین خرید بن کتاب و رفتن به بانک شهر، مشکلات جدیدشان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با افتتاح غیررسمی نمایشگاه شهر آفتاب در جنوب تهران، به زودی برگزاری نمایشگاه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به جای مصلای تهران در این نمایشگاه رقم می خورد.

شاید چون برگزاری نمایشگاه در این نمایشگاه در اولین سال خود است، باعث شده تا برخی تغییرات، صدای جماعت کتابخوان و کتابخر را دربیاورد.

اولین مشکلات عنوان شده، رفتن نمایشگاه از مصلای تهران واقع در قلب پایتخت به اراضی گرم و خشک جنوب تهران بود که طبعا دسترسی به آن را مستلزم محدودیتهایی می کند و دوم اینکه فروش بن کتاب دانشجویی نمایشگاه امسال تغییراتی کرده. از جمله اینکه بانک عامل به عنوان بانک شهر در نظر گرفته شده که در بسیاری از شهرستانها، شعبه ای ندارد و دوم اینکه نحوه ثبت نام و خرید بن از طریق اپلیکیشنی است که نصب آن، مستلزم داشتن گوشی هوشمند با سیستم عامل خاص است.

در همین رابطه دانشجویانی زیادی اعتراضات خود را به روند خرید بن دانشجویی اعلام کرده اند که جمع آوری و از پالایش این نظرات، می توان محورهای زیر را دریافت:

-اجبار به نصب اپلیکیشن که مراحل نصب نیز طولانی است.

-اپلیکیشن مزبور تجاری است و برای تبلیغات در نظر گرفته شده نه برای حل مشکل دانشجویان.

-برخی دانشجویان گوشی هوشمند ندارند و قادر به نصب این اپلیکیشن نیستند.

-این اپلیکیشن روی سیستم عامل های جز اندروید و آی او اس جوابگو نیست.

-این اپلیکیشن نسخه ویندوز فن ندارد.

-اطلاعات دانشجویان در این اپلیکیشن به عنوان خوراک تبلیغاتی برای مزاحمتهای تبلیغاتی آینده ذخیره می شود.

-مراحل سخت و دشوار است و به هفت خوان رستم می ماند.

-نزدیکترین شعبه بانک شهر به برخی از مناطق محروم دهها کیلومتر فاصله دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.