سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پاسخ رهبری به توئیت هاشمی؛ انتقاد از عقب‌نشینی در برابر کشورهای «فزرتی»...

پاسخ رهبری به توئیت هاشمی؛ انتقاد از عقب‌نشینی در برابر کشورهای «فزرتی»

چکیده :آیت الله هاشمی هفته قبل در توئیتر خود نوشته بود «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها» و امروز آیت‌الله خامنه‌ای به وی پاسخ داد و گوینده‌ی چنین سخنانی را ناآگاه یا خائن نامید....


کلمه – گروه خبر: آیت‌الله خامنه‌ای بار دیگر بخشی زا سخنرانی‌های عمومی خود را به پاسخگویی به مسئولان کشور اختصاص داد و این بار توئیت اخیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را هدف گرفت.

به گزارش کلمه، هاشمی هفته قبل در توئیتر خود نوشته بود «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها» و امروز آیت‌الله خامنه‌ای به وی پاسخ داد و گوینده‌ی چنین سخنانی را ناآگاه یا خائن نامید.

رهبری که در جمع مداحان سخن می‌گفت، از کسانی که دنیای فردا را دنیای مذاکره می‌دانند و نه موشک، به شدت انتقاد کرد و گفت: اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد، یک مسئله است اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.

وی همچنین گفت: اگر نظام اسلامی دنبال فناوری و مذاکره باشد اما قدرت دفاعی نداشته باشد، مقابل هر کشور «فزرتی» که تهدید کند باید عقب‌نشینی کند.

آیت‌الله خامنه‌ای در اولین روز سال جدید هم با فاصله‌ی چند ساعت، به سخنان رئیس‌جمهور درباره‌ی برجام دو حمله کرده بود.

کلمه در واکنش به آن موضع‌گیری، در یادداشتی نوشت: آیا آیت الله خامنه ای حق دارد جایگاه رهبری را تا این حد پایین بیاورد که چند ساعت هم نتواند دندان روی جگر بگذارد و بی صبرانه دهان به دهان رئیس جمهور منتخب مردم بگذارد؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.