سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پاسخ پورنجاتی به امام‌جمعه تهران: نشانی غلط ندهید...

پاسخ پورنجاتی به امام‌جمعه تهران: نشانی غلط ندهید

چکیده :«برجام» برای آنان که برای به فرجام رساندنش تلاش کردند و نیز برای اکثریت قاطع ملت ایران که از آن پشتیبانی کردند - البته جز «فرقهٔ دلواپسیه» - «آب نبات» نیست، پانسمان زخم ناسوری ست که جماعتی به شیوهٔ آن شکسته بند «استخوان لای زخم گذار»، سال‌ها با آن کاسبی می‌کردند. از تریبون موسوم به «وحدت بخش نماز جمعه» نشانی غلط به مردم ندهید....


احمد پورنجاتی در یادداشتی کوتاه در صفحه شخصی فیس‌بوک خود، در واکنش به سخنان اخیر امام جمعه تهران نوشته است:

آقای خطیب نماز جمعه!

«برجام» برای آنان که برای به فرجام رساندنش تلاش کردند و نیز برای اکثریت قاطع ملت ایران که از آن پشتیبانی کردند – البته جز «فرقهٔ دلواپسیه» – «آب نبات» نیست، پانسمان زخم ناسوری ست که جماعتی به شیوهٔ آن شکسته بند «استخوان لای زخم گذار»، سال‌ها با آن کاسبی می‌کردند.

اگر کسانی از سر خیرخواهی و به انگیزهٔ افزایش و تقویت سرمایهٔ اجتماعی و توان ملی برای شتاب بخشیدن به روند بهبود زخم‌های بازمانده از دوران حاکمیت یکدست دوستان و همسویان سیاسی اصولگرای شما، پیشنهاد بهره گیری از تجربهٔ برجام در عرصهٔ داخلی می‌کنند، نه آنگونه که وانمود می‌کنید قصد گستردن فرش قرمز زیر پای بیگانه دارند و نه دلشان برای وادادگی اقتصادی و ولنگاری فرهنگی لک زده است. البته نه بر خودشان و نه بر شما، پوشیده نیست که نتیجهٔ آنچه پیشنهاد می‌کنند، ایجاد یک فضای آرام و منطقی و قانونمند است که لابد به انزوای بیش از پیش «کاسبان تحریم و فتنه و هرچه از این دستاویز‌ها» منجر خواهد شد!

از تریبون موسوم به «وحدت بخش نماز جمعه» نشانی غلط به مردم ندهید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.