سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ناصری: دولت روحانی می‌توانست بهتر از گذشته عمل کند/ وعده رفع حصر هنوز عملی نشده...
» مساله هسته‌ای حل شد اما مشکلات اقتصادی و سیاست داخلی حل نشدند

ناصری: دولت روحانی می‌توانست بهتر از گذشته عمل کند/ وعده رفع حصر هنوز عملی نشده

چکیده :این فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن تمجید از دولت برای آزادی برخی از زندانیان سیاسی وقایع سال ۸۸؛ بیان کرد: آزادی برخی زندانیان سیاسی وقایع سال ۸۸ که در اواخر شهریور سال ۹۲ اتفاق افتاد، یک عمل پسندیده و قابل تقدیر است. اما رفع حصر سه نفر از رهبران معترض به نتایج انتخابات سال ۸۸ وعده ای بود که دولت روحانی از انجام و عمل کردن به آن باز ماند....


عضو بنیاد باران می گوید که به عنوان یک شهروند عملکرد سه ساله دولت یازدهم را مطلوب و قابل قبول ارزیابی می کنم، اما معتقدم عملکرد دولت تدبیر و امید می تواند بسیار بهتر و مطلوب تر از گذشته باشد.

عبدالله ناصری عضو بنیاد باران در گفت و گو با نامه نیوز، با اشاره به گذشت سه سال از حیات دولت تدبیر و امید؛ بیان کرد: افکار عمومی هر دولتی را نسبت به دولت پیشین مقایسه می کند و با توجه به درصد اجرایی شدن شعارهای انتخاباتی هر دولت در دوران ریاست جمهوری، مردم به آن دولت رای می دهند.

وی در ادامه افزود: مهمترین وعده های رییس جمهور دولت یازدهم به مردم در انتخابات سال ۹۲، حل مسئله هسته ای و پایان دادن به مذاکرات ایران با کشورهای ۱+۵، برداشته شدن تحریم ها و حل مشکلات و معضلات اقتصادی و معیشتی مردم و رفع حصر زندانیان سیاسی وقایع سال ۸۸ بود.

ناصری گفت: مسائل مربوط به پرونده هسته ای ایران و برداشته شدن تحریم های غرب علیه ایران، بالاخره در اسفند ۹۴ با اجرای برجام نهایی شد. اما بخش دوم وعده های انتخاباتی روحانی که حل مشکلات و معضلات اقتصادی و معیشتی مردم بود، متاسفانه تا به امروز همچنان حل نشده باقی مانده است و آن چنان تغییری در وضع معیشتی مردم جامعه احساس نمی شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن تمجید از دولت برای آزادی برخی از زندانیان سیاسی وقایع سال ۸۸؛ بیان کرد: آزادی برخی زندانیان سیاسی وقایع سال ۸۸ که در اواخر شهریور سال ۹۲ اتفاق افتاد، یک عمل پسندیده و قابل تقدیر است. اما رفع حصر سه نفر از رهبران معترض به نتایج انتخابات سال ۸۸ وعده ای بود که دولت روحانی از انجام و عمل کردن به آن باز ماند.

ناصری تصریح کرد: به عنوان یک شهروند عملکرد سه ساله دولت یازدهم را مطلوب و قابل قبول ارزیابی می کنم، اما معتقدم عملکرد دولت تدبیر و امید می تواند بسیار بهتر و مطلوب تر از گذشته باشد.

وی در خصوص رای آوردن مجدد حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶؛ اظهار کرد: از نظر بنده به طور قطعی با توجه به انتخابات مجلس شورای اسلامی که در هفتم اسفندماه سال گذشته برگزار شد، روحانی در انتخابات سال ۹۶ پیروز خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.