سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ممانعت از حضور سیدمحمد خاتمی در مراسم ازدواج دختر میرحسین با حکم دادستانی...
» جای خالی پدر و مادر محصور در مراسم عروسی دختر

ممانعت از حضور سیدمحمد خاتمی در مراسم ازدواج دختر میرحسین با حکم دادستانی

چکیده :علی شکوری‌راد، در مراسم عروسی دختر میرحسین و رهنورد اعلام کرد که از طرف سیدمحمد خاتمی مامور شده تا اطلاع دهد که علیرغم عزم جدی آقای خاتمی برای حضور در این مراسم، ماموران امنیتی با حکم، مانع از خروج وی از منزل شده‌اند!...


در حالی که مراسم عروسی دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد بدون حضور پدر و مادر محصور برگزار شد، ماموران امنیتی با حکم رسمی! از حضور سیدمحمد خاتمی در این مراسم عروسی ممانعت کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، علی شکوری‌راد، در مراسم عروسی دختر میرحسین و رهنورد اعلام کرد که از طرف سیدمحمد خاتمی مامور شده تا اطلاع دهد که علیرغم عزم جدی آقای خاتمی برای حضور در این مراسم، ماموران امنیتی با حکم، مانع از خروج وی از منزل شده‌اند!

رئیس دولت اصلاحات تاکید کرده است که گرچه از حضور وی در این مراسم عروسی ممانعت شده است اما در تمام طول برنامه دلش با عروسی است که مادر و پدرش در حصر به سر می‌برند.

بر اساس این گزارش محافظان سیدمحمد خاتمی عصر امروز با حضور در سالن مراسم زمینه‌ی حضور وی را فراهم آورده بودند که پس از آن با حکم دادستانی و اندک درگیری وی نتوانست در برنامه شرکت کند.

علی شکوری‌راد با خوشامدگویی به خانواده کروبی و همراهان دیگر با اعلام این خبر که منتظر «سیدمان» نباشید ابراز تاسف کرد که جای خالی میرحسین موسوی و رهنورد، مظلومانه در این شب در کنار عروس و داماد خالی است.

شکور‌ی‌راد همچنین با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم موجب پیروزی در انتخابات اخیر شد عنوان کرد که امیدواریم با این پیروزی شرایط نیز بهتر شود.

دختر میرحسین موسوی در گفت‌وگوی تلفنی با آقای خاتمی گفت که در نبود پدر و مادر منتظر حضور شما بودیم و از این مشکل پیش آمده ابراز تاسف کرد.

گفتنی است امشب مراسمی برای عروسی دختر میرحسین و رهنورد برگزار شد که در غیاب آنان تعدادی از دوستان و اقوام حضور داشتند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.