سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تجمع کارگران پیمانکاری فاز ۱۹ عسلویه برای معوقات مزدی...

تجمع کارگران پیمانکاری فاز ۱۹ عسلویه برای معوقات مزدی

چکیده :بامداد امروز (دوشنبه دهم اسفند ماه) جمعی از کارگران پیمانکاری شاغل در پروژه‌های فاز ۱۹ منطقه ویژه عسلویه که در روزهای پایانی سال جاری همچنان معطل معوقات مزدی خود هستند؛ برپایی اجتماعات صنفی خود را از سر گرفتند ...


بامداد امروز (دوشنبه دهم اسفند ماه) جمعی از کارگران پیمانکاری شاغل در پروژه‌های فاز ۱۹ منطقه ویژه عسلویه که در روزهای پایانی سال جاری همچنان معطل معوقات مزدی خود هستند؛ برپایی اجتماعات صنفی خود را از سر گرفتند

کارگرانی که در عسلویه مشغول کارند با اعلام این خبر به ایلنا گفتند: پیش از این نیز تعدادی از همین کارگران فاز ۱۹ به دلیل بدحسابی پیمانکارتجمع صنفی برپا کرده بودند.

برپایه این اطلاعات تعداد کارگران حاضر در این تجمع صنفی دست‌کم حدود ۵۰ نفر برآورد می‌شود و گفته می‌شود که حداقل تا سه ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده از پیمانکاری که در استخدام آن هستند طلبکارند.

منابع ایلنا می‌گویند که اجتماع صنفی کارگران مورد نظر که در نزدیکی محل اجرای پروژه برپا و تاحدودی بر مناطق اطراف تاثیر گذار بوده است اما تا این لحظه هیچ کدام از مقامات کارفرمایی و اجرایی منطقه به درخواست آن‌ها پاسخ روشنی نداده‌اند.

به نقل از کارگران معترض گفته می‌شود که آن‌ها در روزهای پایانی سال خواهان دریافت معوقات قانونی خود هستند و از اینکه تا این لحظه پیمانکاران و کارفرمایان آن‌ها از اجرای دستور العمل وزارت نفت خود داری کرده‌اند گلایه‌مند هستند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.