سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله هادوی: حماسه اخیر پیامی روشن به کسانی بود که حقوق ملت را در مراحل مقدماتی ...

آیت‌الله هادوی: حماسه اخیر پیامی روشن به کسانی بود که حقوق ملت را در مراحل مقدماتی رعایت نکردند

چکیده :آیت الله هادوی تهرانی در پیامی به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: این حماسه بار دیگر مسئولیت مسئولین را چندین و چند برابر کرد تا آنها که حقوق ملت را در مراحل مقدماتی انتخابات به شایستگی ادا نکردند، با بازنگری جدی در رفتارهای خود به جبران واقعی کاستی های شخصی یا قانونی بپردازند تا شاید مورد عفو این مردم دوست داشتنی، وفادار، صبور و اندیشمند قرار بگیرند و از الطاف خاص الهی برخوردار شوند....


آیت الله هادوی تهرانی در پیامی به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: این حماسه بار دیگر مسئولیت مسئولین را چندین و چند برابر کرد تا آنها که حقوق ملت را در مراحل مقدماتی انتخابات به شایستگی ادا نکردند، با بازنگری جدی در رفتارهای خود به جبران واقعی کاستی های شخصی یا قانونی بپردازند تا شاید مورد عفو این مردم دوست داشتنی، وفادار، صبور و اندیشمند قرار بگیرند و از الطاف خاص الهی برخوردار شوند.

به گزارش جماران، متن کامل پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ (عنکبوت، ۶۹)

انتخاباتی دیگر در ایران اسلامی رقم خورد و تمامی آحاد ایرانیان در آزمونی مجدد قرار گرفتند.

مردم دین مدار و شهید پرور ایران اسلامی در این امتحان الهی باز سربلندتر از همیشه حماسه ای از بصیرت، استقلال و همدلی را در سال «همدلی و همزبانی» رقم زدند و صفحه ای زرین بر افتخارات این ملت سرافراز افزودند.

آنان با رأی خود شعار سال که توسط رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) مطرح شده بود را دوباره عینیت بخشیدند و ثابت کردند امتی شایسته برای امام خود هستند.

آنان با شهامت نشان دادند که بوق های تبلیغاتی مزدوران بیگانه و کوته نظری های دوستان کم بصیرت داخلی و نیرنگ های نفوذی های متملّق و فرصت طلب، نمی تواند این مردم خداخواه، با فرهنگ و خردمند را از مسیر مستقیم دور کند و به بیراهه کشاند.

آفرین بر این ملت فرهیخته!

این حماسه بار دیگر مسئولیت مسئولین را چندین و چند برابر کرد تا آنها که حقوق ملت را در مراحل مقدماتی انتخابات به شایستگی ادا نکردند، با بازنگری جدی در رفتارهای خود به جبران واقعی کاستی های شخصی یا قانونی بپردازند تا شاید مورد عفو این مردم دوست داشتنی، وفادار، صبور و اندیشمند قرار بگیرند و از الطاف خاص الهی برخوردار شوند.

این جانب ضمن ابراز ارادت به تک تک آحاد این ملت همیشه سربلند، این پیروزی را به ولی عصر (عجل الله فرجه الشریف) که این مردم دوستدار واقعی و عاشقان پاکباخته آن بزرگوار هستند و به مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ومراجع عظام تقلید (دامت توفیقاتهم) و تمامی مسئولین صدوق و صابر و فهیم جمهوری اسلامی و همه ی مردم سرافراز ایران اسلامی و تمامی مؤمنین و خداخواهان جهان تبریک عرض می کنم و در برابر این نعمت بزرگ سر شکر بر سجده ی درگاه الهی می سایم.

والحمدالله ربّ العالمین
و هو خیر ناصر و معین

مهدی هادوی تهرانی

۰۸/۱۲/۱۳۹۴

قم آشیانه آل محمد صلی الله علیه و آله


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.