سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش عصبی صادق لاریجانی به رای مردم: همنوایی با آمریکا و انگلیس و وهابیت بود!...

واکنش عصبی صادق لاریجانی به رای مردم: همنوایی با آمریکا و انگلیس و وهابیت بود!

چکیده :رئیس قوه قضاییه در بخشی از پیام خود، به موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات واکنشی خشم آلود نشان داد و این جریان را به هماهنگی با «رسانه های آمریکا و انگلیس و اذناب آنان همچون رسانه های وهابیت تکفیری عربستان و داعشی ها» برای جلوگیری از رای آوردن «خادمان ملت در برخی از استانها» متهم کرد....


کلمه – گروه خبر: صادق لاریجانی در واکنشی عصبی و پرخاشگرانه به رای مردم، تلویحا نیاوردن یزدی و مصباح در انتخابات مجلس خبرگان تهران را به آمریکا و انگلیس و وهابیت تکفیری! نسبت داد.

رئیس قوه قضاییه در بخشی از پیام خود، به موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات واکنشی خشم آلود نشان داد و این جریان را به هماهنگی با «رسانه های آمریکا و انگلیس و اذناب آنان همچون رسانه های وهابیت تکفیری عربستان و داعشی ها» برای جلوگیری از رای آوردن «خادمان ملت در برخی از استانها» متهم کرد.

صادق لاریجانی نوشت: در طول قریب به دو ماه رسانه های متعلق به دولت آمریکا و انگلیس و خصوصاً رسانه های متعلق به سازمان های جاسوسی آنان و نیز ضد انقلابیون فراری از کشور و اصحاب خارج نشین فتنه ۸۸ که از کشورهای غربی ارتزاق می کنند، تلاش بی وقفه نمودند تا برخی مسئولین عالی رتبه نظام را از مجلس خبرگان رهبری حذف کنند و بخیال واهی خود به مطامع شان نزدیک شوند.

وی افزود: با کمال تأسف، اصلاح طلبان داخلی و حتی برخی کسانی که علی القاعده باید در تشخیص مصالح نظام از دیگران پیشی بگیرند، در حرکتی کاملاً هماهنگ با رسانه های آمریکا و انگلیس و اذناب آنان همچون رسانه های وهابیت تکفیری عربستان و داعشی ها، سعی کردند در برخی از استانها خادمان ملت را از راهیابی به مجلس خبرگان مانع شوند.

او بدون اشاره به اینکه معنای رقابت انتخاباتی چیست و چرا توقع دارد که انتخاب برخی افراد از قبل تضمین شده باشد، نوشت: واقعاً اینگونه همنوایی با اجانب برای حذف چهره های خدوم از حضور در مجلس خبرگان، جزو مصالح نظام است؟!

لاریجانی درباره راهیبای خود به مجلس خبرگان نیز نوشت: بحمدالله مردم آگاه و بصیر و متدین و شهیدپرور استان مازندران با اعتماد به این فرزند خطه خویش و با رأی اوّل به این خادم مؤتمن، چنان به دهان اجانب و اذناب داخلی آنان کوفتند که برای سالیان متمادی مایه عبرت آنان خواهد شد.

رئیس قوه قضاییه در پایان پیام انتخاباتی خود نیز نتوانست خشم خود را از نتیجه انتخابات مجلس و خبرگان پنهان کند، و نوشت: بعد از انتخابات باید رقابت ها، جای خویش را به وحدت و همدلی و همزبانی و تلاش بی وقفه برای سازندگی دهد. و لکن همنوایی با اجانب و دشمنان قسم خورده این ملت بزرگ و شجاع، داستان دیگری است که نیاز به پیگیری، تحلیل و بررسی های عمیق تر دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.