سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیش‌بینی خبرگزاری فارس: مشارکت گسترده مردم و شکست مدعیان اصولگرایی...
» عقب‌نشینی رسانه سپاه: انگلیسی خواندن نخبگان کشور، دام بیگانگان است!

پیش‌بینی خبرگزاری فارس: مشارکت گسترده مردم و شکست مدعیان اصولگرایی

چکیده :خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه، پیش‌بینی کرد که مدعیان اصولگرایی در انتخابات شکست می‌خورند و رای مردم علیه جریانی که مدعی آرمان‌های انقلاب است، خواهد بود. این رسانه امنیتی، پس از یک هفته حملات بی‌سابقه تبلیغاتی افراطیون علیه فهرست «خبرگان مردم»، حالا نوشته که انگلیسی خواندن عده‌ای از نخبگان سیاسی کشور، افتادن در دام بیگانگان است!...


کلمه – گروه خبر: خبرگزاری فارس با انتشار تحلیلی در روز قبل از انتخابات، پیش‌بینی کرد که مدعیان اصولگرایی در انتخابات شکست می‌خورند و رای مردم علیه جریانی که مدعی آرمان‌های انقلاب است، خواهد بود.

به گزارش کلمه، این رسانه وابسته به سپاه در تحلیلی با عنوان «سناریوهای هفتگانه نفوذ انتخاباتی» از شکست شش سناریوی مورد ادعای خود برای انتخابات خبر داد و احتمال به وقوع پیوستن هفتمین سناریو یعنی مشارکت گسترده مردم و به دست آمدن نتیجه‌ای که «رأی مردم در برابر آرمان‌های انقلاب» تفسیر می شود، را مطرح کرد.

در این مطلب تحلیلی که روز ششم اسفند در خبرگزاری فارس منتشر شده، آمده است: «از هم‌اکنون باید منتظر بود تا به‌دنبال مشارکت کم‌سابقه مردم در انتخابات، رسانه‌های غربی بر تحلیل‌های خاص از نتیجه رأی مردم تاکید کرده و سعی کنند تا رأی مردم را در برابر آرمان‌های انقلاب تفسیر کنند. تلاشی که البته در دوره‌های قبل هم نتوانسته دیدگاه عمومی نسبت به نظام اسلامی را تغییر دهد.»

به نظر می رسد اشاره خبرگزاری فارس به بالا گرفتن احتمال رای نیاوردن جنتی، یزدی و مصباح در انتخابات خبرگان تهران است که به زعم اصولگرایان، رایی علیه آرمان‌های انقلاب ولی به‌زعم اصلاح‌طلبان، واکنشی به انحصارطلبی‌های بی‌پایان اقتدارگرایان و ایستادگی آنها در برابر اراده مردم است.

جالب اینجاست که پس از یک هفته حملات بی‌سابقه تبلیغاتی افراطیون علیه فهرست «خبرگان مردم» و انگلیسی خواندن آن، حالا خبرگزاری سپاه ادعا کرده که انگلیسی لقب دادن عده‌ای از نخبگان سیاسی کشور، افتادن در دام بیگانگان است!

این رسانه امنیتی هشدار داده است: «افکارعمومی در کشورمان باید با هشیاری، این راه‌های نفوذ را سد کند. حفظ اتحاد کشور و نیفتادن در دام بیگانگان که می‌خواهد عده‌ای از نخبگان سیاسی کشور را انگلیسی و دسته دیگر را روسی یا امریکایی لقب دهد، در کنار انسجام مسئولان در واکنش قاطع به سناریوهای نفوذ، ازجمله اقداماتی است که می‌توان برای به بن‌بست کشاندن راه‌های نفوذ دنبال کرد.»

در همین باره در کلمه بخوانید:

آیا شورای نگهبان انگلیسی است؟

‌ ‌


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.