سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام انتخاباتی مولاوردی برای زنان و دختران: این درد مشترک؛ هرگز جدا جدا درمان نمی‌...

پیام انتخاباتی مولاوردی برای زنان و دختران: این درد مشترک؛ هرگز جدا جدا درمان نمی‌شود

چکیده :در آخرین انتخاباتی که برگزار شد با حضور حداکثری خود حماسه‌ای بزرگ خلق کردید و به " آرامش در سیاست، آسایش در اقتصاد و امنیت در فرهنگ" رأی دادید و سالیان متمادی حق الهی خود در تعیین سرنوشت و دخالت در مقدرات اساسی مملکت را به رخ کشیده‌اید. اینک در آستانه بزنگاهی تاریخی و انتخابی دیگر ایستاده‌ایم و چشم امید سرنوشت و آینده کشور و فرزندان‌مان به همه ماست. این بار هم با رأی دادن و مشارکت حداکثری در انتخابات، اراده خود را به ادامه راهی که خود برگزیده‌ایم به نمایش...


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، مردم و بویژه زنان و دختران را به حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفند ماه دعوت کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ شهیندخت ملاوردی در کانال تلگرامی خود با مطلبی تحت عنوان “باز باید سرنوشت را از سر نوشت” زنان و دختران ایرانی را چنین به حضور در انتخابات تشویق کرده است:

زنان و دختران فهیم و آگاه ایران؛

در آخرین انتخاباتی که برگزار شد با حضور حداکثری خود حماسه‌ای بزرگ خلق کردید و به ” آرامش در سیاست، آسایش در اقتصاد و امنیت در فرهنگ” رأی دادید و سالیان متمادی حق الهی خود در تعیین سرنوشت و دخالت در مقدرات اساسی مملکت را به رخ کشیده‌اید. اینک در آستانه بزنگاهی تاریخی و انتخابی دیگر ایستاده‌ایم و چشم امید سرنوشت و آینده کشور و فرزندان‌مان به همه ماست. این بار هم با رأی دادن و مشارکت حداکثری در انتخابات، اراده خود را به ادامه راهی که خود برگزیده‌ایم به نمایش بگذاریم.

وعده ما ۷ اسفند پای صندوق‌های رأی.

همراه شوعزیز تنها نمان به درد؛

کاین درد مشترک؛ هرگز جدا جدا درمان نمی‌شود.

شهیندخت مولاوردی؛ معاون رئیس جمهور

ششم اسفند ۱۳۹۴


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.