سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نگرانی علم‌الهدی از ورود منتقدان به خبرگان: آنها جاسوس آمریکا هستند...

نگرانی علم‌الهدی از ورود منتقدان به خبرگان: آنها جاسوس آمریکا هستند

چکیده :نگرانی اقتدارگرایان از شکست در انتخابات خبرگان به اتهام زنی های امنیتی به رقیب انجامیده است، به طوری که احمد علم الهدی امام جمعه مشهد گفته افراد زاویه دار با رهبری، اگر بخواهند به مجلس خبرگان راه یابند، جاسوس آمریکا هستند!...


کلمه – گروه خبر: با وجود ردصلاحیت گسترده منتقدان و جریان های فکری و سیاسی که تابع محض رهبری نیستند، اقتدارگرایان باز هم نگران اند که «افراد زاویه دار با رهبری» به مجلس خبرگان راه یابند.

به گزارش کلمه، نگرانی اقتدارگرایان از شکست در انتخابات خبرگان به اتهام زنی های امنیتی به رقیب انجامیده است، به طوری که احمد علم الهدی امام جمعه مشهد گفته افراد زاویه دار با رهبری، جاسوس آمریکا هستند!

امام جمعه مشهد که در گردهمایی حلقه های صالحین بسیج سخن گفته و اظهاراتش را خبرگزاری فارس وابسته به سپاه مخابره کرده، گفته است: اینکه کسانی که گرایشات غربی دارند وارد مجلس شوند و به رگه‌های تصمیم‌گیری نظام برسند بهترین راهکار برای نفوذ دشمن است.

وی همچنین افزوده: باید توجه داشت که با ورود افراد زاویه‌دار با رهبری به مجلس شورای اسلامی در حقیقت جاسوسان آمریکایی وارد مرکز قانونگذاری کشور شده‌اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.