سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انکار «بزرگترها» توسط «بی‌ریشه‌ها»...

انکار «بزرگترها» توسط «بی‌ریشه‌ها»

چکیده :وقتی انقلاب شد "سردار احمدی مقدم" نوجوان بود. هر کس در هر سن و سالی حقّ نقدِ مستدلّ بزرگترها را دارد و البته اگر این بزرگترها در قدرت باشند سزاوارترند به نقدِ مستدل و بی‌پروا! ولی وقتی کسی به جای نقدِ بزرگترها، وجود و سابقه‌شان را اصلا «انکار» می‌کند به او نمی‌گویند منتقد! می‌گویند «بی‌ریشه و بی‌اصل و نسب». در کنار بی‌ادبیِ سردار، تأمّل در بی‌خبریِ احمدی‌نژاد از جامعه و تاریخ هم خالی از لطف نیست وقتی به گفته‌ی سردار، «از گزارش‌های استقبال از میرحسین تعجب می‌کرد»!...


محمدجواد اکبرین درباره اظهارات اخیر سردار احمدی مقدم درباره میرحسین موسوی نخست وزیر جنگ در صفحه فیس بوک خود نوشت:

سردار احمدی مقدم، فرمانده‌ی پیشین نیروی انتظامی در تازه‌ترین مصاحبه‌اش: «آقای موسوی باید تحلیل شود. عنصر مبهمی است. سوابقش باید مشخص شود… موسوی هیچ‌وقت عنصر انقلابی‌ نبود. مشخص نیست یک دفعه چطور وزیر امور خارجه و بعد نخست‌وزیر شد؟! باید پاسخ این پرسش ها را پیداکنیم… زمانی که میرحسین با حمایت رسانه‌ها در صحنه حاضر شد استقبال‌های گسترده‌ای از او شد. وقتی چند گزارش از این استقبال‌ها را برای احمدی‌نژاد بردند، از میزان حضور اصلاح‌طلبان تعجب کرد و نگران شد».

•پی‌نوشت:
وقتی انقلاب شد “سردار احمدی مقدم” نوجوان بود. هر کس در هر سن و سالی حقّ نقدِ مستدلّ بزرگترها را دارد و البته اگر این بزرگترها در قدرت باشند سزاوارترند به نقدِ مستدل و بی‌پروا! ولی وقتی کسی به جای نقدِ بزرگترها، وجود و سابقه‌شان را اصلا «انکار» می‌کند به او نمی‌گویند منتقد! می‌گویند «بی‌ریشه و بی‌اصل و نسب». در کنار بی‌ادبیِ سردار، تأمّل در بی‌خبریِ احمدی‌نژاد از جامعه و تاریخ هم خالی از لطف نیست وقتی به گفته‌ی سردار، «از گزارش‌های استقبال از میرحسین تعجب می‌کرد»!

•عکس: مسجد جامع خرمشهر؛ سوم خرداد ۱۳۶۱، ساعاتی پس از پایانِ ۵۷۸ روز نبرد براى آزادىِ شهر.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.