سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از دروغ بستن «مدرسه فیضیه قم» به آیت‌الله هاشمی...

انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از دروغ بستن «مدرسه فیضیه قم» به آیت‌الله هاشمی

چکیده :در نامه طلاب خطاب به آیت‌الله جنتی از شورای نگهبان خواسته شده صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی را مورد تایید قرار ندهد. عاملان این قبیل فشارها که در شکل‌های دیگر نیز آن را دنبال می‌کنند، با هزینه کردن اعتبار شورای نگهبان درصدد تامین اهداف سیاسی خود هستند. انتظار اینست که شورای نگهبان تحت تاثیر این فشارها قرار نگیرد و اعتبار خود را حفظ کند. ...


روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود نوشت:

«اولین دستاورد تبلیغات مسموم هفته‌های گذشته علیه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، در نامه تعدادی از طلاب که خود را «جمع کثیری از طلاب مدرسه فیضیه قم» نامیده‌اند، ظاهر شد.

برنامه‌ریزان محفلی تبلیغات هفته‌های گذشته، با توسل به این دروغ انتخاباتی که آقای هاشمی رفسنجانی خواهان شورائی شدن رهبری است حملات شدیدی را علیه ایشان ساماندهی کردند که هنوز ادامه دارد درحالی که آقای هاشمی رفسنجانی اصولاً چنین مطلبی نگفته بود و پیدا بود که این تبلیغات مسموم نوعی زمینه سازی برای جلوگیری از ورود ایشان به مجلس خبرگان رهبری است.

در نامه این طلاب خطاب به آیت‌الله جنتی از شورای نگهبان خواسته شده صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی را مورد تایید قرار ندهد. عاملان این قبیل فشارها که در شکل‌های دیگر نیز آن را دنبال می‌کنند، با هزینه کردن اعتبار شورای نگهبان درصدد تامین اهداف سیاسی خود هستند. انتظار اینست که شورای نگهبان تحت تاثیر این فشارها قرار نگیرد و اعتبار خود را حفظ کند.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.