سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمله موحدی کرمانی به ولایتی در همایش اصولگرایان...

حمله موحدی کرمانی به ولایتی در همایش اصولگرایان

چکیده :کلمه – گروه خبر: موحدی کرمانی در گردهمایی شورای ائتلاف اصولگرایان به علی اکبر ولایتی حمله کرد و او را «کاندیدایی که ذیل شعار خوب خود هدف دیگری را دنبال می‌کند»‌، نامید. به گزارش کلمه، ولایتی که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ از سوی جریان های تندرو متهم به شکستن وحدت جناح اصولگرا به نفع...


کلمه – گروه خبر: موحدی کرمانی در گردهمایی شورای ائتلاف اصولگرایان به علی اکبر ولایتی حمله کرد و او را «کاندیدایی که ذیل شعار خوب خود هدف دیگری را دنبال می‌کند»‌، نامید.

به گزارش کلمه، ولایتی که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ از سوی جریان های تندرو متهم به شکستن وحدت جناح اصولگرا به نفع جریان مورد حمایت هاشمی رفسنجانی شده بود، حالا از سوی دبیرکل جامعه روحانیت متهم شده که با شعارهای خوب هدفی دیگر را دنبال می کند.

محمدعلی موحدی کرمانی بدون ذکر نام ولایتی، با اشاره مستقیم به وی گفت: «شاید کسی به دنبال رأی باشد و در زمره اصولگرایان به انتخابات وارد شود و رأی آنان را بشکند؛ به این افراد می‌گوییم که احساس وظیفه نکن، شما نه وظیفه‌ای داری و نه رأی خواهی داشت… این تجربه قبلا رخ داده و هم تهران و هم شهرستان‌ها دچار معضل می‌شوند.»

هواداران جلیلی پیش از انتخابات تلاش می کردند با ارائه همین پیش بینی ها، حداد عادل و ولایتی را به انصراف وادار کنند. آنها در مورد حداد عادل موفق شدند اما ولایتی با وجود تلاش این جریان در صحنه ماند و توانست بیش از دو میلیون رای را به نام خود ثبت کند.

موحدی کرمانی در همایش امروز ائتلاف اصولگرایان که عنوان «بصیرت و تجدید میثاق با ولایت» در تهران برگزار شد، همچنین گفت: «شایستگی‌های یک نماینده به طور خلاصه این است که تابع رهبری باشد چرا که اگر اینگونه بود دلسوز مردم هم خواهد بود و در عنصر تبعیت از ولایت همه فضائل جمع هستند.»

وی با ابراز نگرانی از تکرار تجربه مجلس ششم، خاطرنشان کرد: «باید مجلسی انتخاب کنیم که جلوی رهبری نایستد زیرا ما هر چه بدست آورده‌ایم ناشی از تبعیت از امام و رهبری بوده است.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.