سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کشف گور جمعی با ۱۲۰ جسد در نینوای عراق...

کشف گور جمعی با ۱۲۰ جسد در نینوای عراق

چکیده :ساکنان محلی استان نینوا واقع در شمال عراق از کشف یک گور جمعی شامل ۱۲۰ جسد که همگی به صورت گروهی توسط داعش اعدام و سپس دفن شده بودند، خبر داد....


ساکنان محلی استان نینوا واقع در شمال عراق از کشف یک گور جمعی شامل ۱۲۰ جسد که همگی به صورت گروهی توسط داعش اعدام و سپس دفن شده بودند، خبر داد.

به گزارش ایرنا، بیشترین شمار اجساد کشته شده متعلق به نیروهای امنیتی عراق می باشد که هنگام اشغال موصل توسط داعش در خرداد ماه گذشته به صورت گروهی اعدام و سپس در زمین در یک روستا دفن شدند.

بر اساس این گزارش، اهالی روستای اسکی واقع در ۵۰ کیلومتری شمال غربی موصل توانستند این گور دست جمعی که متعلق به۱۲۰ جسد می باشد را پیدا کرده و به مقامات امنیتی اطلاع دهند.

در این گور دست جمعی به جز اجساد نیروهای امنیتی عراق، اجساد غیر نظامیانی هم وجود دارد که به دستور مقامات امنیتی جهت تعیین هویت به پزشکی قانونی انتقال داده شدند.

این گزارش می افزاید: اجساد کشته شدگان توسط داعش در این گور که به صورت گروهی کشته و دفن شده اند، قرار است به خانواده هایشان تحویل داده شوند.
گروه تروریستی داعش از تابستان سال گذشته تاکنون برخی شهرهای شمال و غرب عراق را اشغال و تاکنون مرتکب جنایات زیادی شده اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.