سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرماندار قرچک: گزارش تخلف نقوی حسینی تحویل مقام‌های قضایی می‌شود...

فرماندار قرچک: گزارش تخلف نقوی حسینی تحویل مقام‌های قضایی می‌شود

چکیده : او هم هیچ تفاوتی با دیگر افرادی که تجمع غیر قانونی کرده‌اند، ندارد. بنابراین آقای نقوی هم تحویل دستگاه قضایی می‌شود و ما این مسئله را گزارش می‌کنیم. چراکه ما دنبال این هستیم که متخلفان را شناسایی و با آنها برخورد کنیم. متاسفانه آقای نقوی نشان داد که با آن هم سر و صدایی که کرد تنها توانست ۵۰ نفر را جمع کند و با این کار میزان توان خود را اثبات کرد...


فرماندار قرچک گفت: آقای نقوی حسینی تحویل دستگاه قضایی می‌شود و ما این مسئله را گزارش می‌کنیم. چراکه ما دنبال این هستیم که متخلفان را شناسایی و با آنها برخورد کنیم.

به گزارش ایلنا٬ مسعود مرسل‌پور فرماندار قرچک ضمن اشاره به اینکه این اولین همایشی بود که با عنوان اصلاح‌طلبان ورامین، پس از انتخابات ریاست جمهوری در ورامین برگزار شده است، گفت: «اتفاق بزرگی نبود. به نظر من اینکه از این همه جمعیت ورامین و پیشوا تنها ۵۰ نفر تجمع کنند، نشان می‌دهد که این اتفاق چندان بزرگی هم نیست. ضمن اینکه عکس‌هایی که منتشر شد گویای تمام اتفاق نبودند. آقای موسوی لاری عمامه‌اش بخاطر فشار جمعیت در راهرو افتاد نه اینکه به وی تعرضی شود.»

فرماندار قرچک با گلایه از سیدحسین نقوی حسینی، نماینده ورامین یادآوری کرد: «ما از کسی که خود را نماینده می‌داند، توقع چنین رفتارهایی نداریم. یک نماینده مجلس چه گونه می‌تواند در حالی که خودش در دستگاه مقننه است و قانون وضع می‌کند، کار غیر قانونی کند؟»

مرسل‌پور ادامه داد: «آقای نقوی حسینی تمام توان خود را نشان داد. توانش فقط جمع کردن ۵۰ نفر بود و این حرکت اتفاقا برای خودش هم بد شد.»

وی با اشاره به صحبت‌های وزیر کشور درباره شناسایی افراد متخلف اظهار کرد: «منظور کسانی هستند که غیر قانونی تجمع کرده‌اند و شهرستان هم کوچک است و شناسایی آن‌ها کار سختی نیست.»

این مقام دستگاه اجرایی دولت در پاسخ به این سوال که آقای نقوی هم جزو تجمع‌کنندگان بودند، تکلیف او چیست؟ یادآور شد: «او هم هیچ تفاوتی با دیگر افرادی که تجمع غیر قانونی کرده‌اند، ندارد. بنابراین آقای نقوی هم تحویل دستگاه قضایی می‌شود و ما این مسئله را گزارش می‌کنیم. چراکه ما دنبال این هستیم که متخلفان را شناسایی و با آنها برخورد کنیم. متاسفانه آقای نقوی نشان داد که با آن هم سر و صدایی که کرد تنها توانست ۵۰ نفر را جمع کند و با این کار میزان توان خود را اثبات کرد.»

فرماندار ورامین که با «امید ایرانیان» گفت‌و‌گو می‌کرد٬ اظهار داشت: «امنیت در ورامین برای برگزاری هر گونه همایشی برقرار است و ما اجازه نمی‌دهیم عده‌ای بخواهند با حرکات غیر قانونی در برنامه‌های قانونی اخلال ایجاد کنند. در این زمینه هم همکاری‌های لازم را انجام می‌دهیم.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.