سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آب زاینده‌رود ۱۵ آبان در اصفهان جاری می‌شود...

آب زاینده‌رود ۱۵ آبان در اصفهان جاری می‌شود

چکیده : فرماندار اصفهان گفت: آب رودخانه زاینده‌رود به‌گونه‌ای رهاسازی می‌شود که روز ۱۵ آبان سد آبشار آبگیری شود و در مرحله نخست به مدت ۲۸ روز ادامه خواهد داشت...


فرماندار اصفهان گفت: آب رودخانه زاینده‌رود به‌گونه‌ای رهاسازی می‌شود که روز ۱۵ آبان سد آبشار آبگیری شود و در مرحله نخست به مدت ۲۸ روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فضل‌الله کفیل از رهاسازی آب زاینده‌رود به‌منظور کشت پائیزه اراضی کشاورزی شرق اصفهان خبر داد و اظهار داشت: آب رودخانه زاینده‌رود به‌گونه‌ای رهاسازی می‌شود که روز ۱۵ آبان سد آبشار آبگیری شود و در مرحله نخست به مدت ۲۸ روز ادامه خواهد داشت .

وی با تأکید بر آسیب‌شناسی توزیع آب کشاورزی در سال گذشته به‌منظور رفع مشکلات گذشته و همچنین برنامه‌ریزی مطلوب برای توزیع عادلانه آب و بهره‌برداری حداکثری از آب رهاشده گفت : سازمان آب منطقه‌ای ، شرکت میر آب و نظام صنفی کشاورزی شهرستان با همکاری و تعامل مضاعف و حمایت از حاکمیت توزیع ،رضایت کشاورزان و حقابه داران را از نحوه توزیع و مدیریت آب رهاشده به‌طور عادلانه فراهم کنند.

فرماندار اصفهان از شرکت میر آب خواست با مدیریت شفاف و ورود قوی در عرصه توزیع و مدیریت آب و همراهی نظام صنفی کشاورزی ، با هرگونه تخلفات و برداشت‌های غیرمجاز و همچنین دخالت افراد غیرمسئول و اقدامات غیرقانونی برخورد و در صورت ضرورت از ظرفیت انتظامی و قضائی در این حوزه استفاده کنند.

وی بر ضرورت تکمیل و اصلاح نواقص کانال‌های آب‌رسانی تأکید نمود و از سازمان آب منطقه‌ای خواست تا زمان رهاسازی آب نسبت به اصلاح نواقص و مشکلات کانال‌های آب‌رسانی به‌منظور استفاده حداکثری و جلوگیری از پرت آب اقدام کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.