سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پرواز نجف-تهران ایران‌ایر با ۱۳ساعت تاخیر؛ مسافران حاضر به پیاده شدن نیستند...

پرواز نجف-تهران ایران‌ایر با ۱۳ساعت تاخیر؛ مسافران حاضر به پیاده شدن نیستند

چکیده : پرواز شب گذشته هما به مقصد نجف ساعت ۲۱ انجام شد و قرار بود ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه این شهر فرود آید، اما باز هم به دلیل مشکل روشنایی فرودگاه مشهد، به ناچار این پرواز ساعت ۷ صبح انجام شد...


مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اعلام این که در دو شب گذشته به دلیل مشکل فنی فرودگاه نجف پروازهای ما با تاخیر انجام شده است، گفت: تاخیر پرواز نجف-تهران ربطی به هما ندارد.

به گزارش تسنیم شاهرخ نوش آبادی اظهار کرد: سه شنبه شب بر اساس پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مشهد و تهران به نجف مطابق برنامه زمانبندی انجام شد، اما به دلیل مشکل لایتینگ (روشنایی) فرودگاه مقصد، این پروازها به کشور برگشته و در فرودگاه امام خمینی (ره) نشستند.

وی با بیان این که همین مشکل را در پروازهای شب گذشته ایران ایر تکرار شد، افزود: پرواز شب گذشته هما به مقصد نجف ساعت ۲۱ انجام شد و قرار بود ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه این شهر فرود آید، اما باز هم به دلیل مشکل روشنایی فرودگاه مشهد، به ناچار این پرواز ساعت ۷ صبح انجام شد.

وی با بیان این که مشکل تاخیر مربوط به هما نیست، تصریح کرد: این قبیل تاخیرات عکس العملی بوده و ربطی به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ندارد.

نوش آبادی ابراز امیدواری کرد با برطرف شده مشکل روشنایی فرودگاه نجف پروازهای داخلی به سمت این شهر بدون تاخیر انجام شود.

در حالی که قرار بود پرواز شماره ۳۴۰۶ هواپیمایی ایران ایر ساعت ۱۸:۳۰ دیروز نجف را به مقصد تهران ترک کند که این پرواز با حدود ۱۳ ساعت تاخیر انجام شد، هم اکنون مسافران این پرواز به نشانه اعتراض حاضر به پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه امام خمینی نیستند.

یکی از مسافران پرواز ۳۴۰۶ نجف تهران هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) با شاره به تاخیر ۱۳ ساعته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: قرار بود این پرواز ساعت ۱۸:۳۰ عصر دیروز انجام شود اما به دلایلی از جمله فروش بیش از حد بلیت این پرواز با تاخیر حدود ۱۳ ساعه انجام شد.

وی با بیان اینکه ساعت ۸:۳۰ صبح امروز هواپیما در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین نشست تصریح کرد: حدود ساعت است که در هواپیما نشسته‌ایم و مسافران به نشانه اعتراض به تاخیر و برخورد نامناسب حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند.

این مسافر با بیان اینکه فرودگاه نجف شب گذشته نه آب داشت و نه برق بیان کرد: تنها پذیرایی که از مسافران انجام شد به یک نصفه نان لواش خلاصه شد ما حتی آب خوردن را خریداری کردیم به طوری که برای یک بطری آب ۳۰۰ سی‌سی ۳ هزار تومان پرداخت کردیم.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل نبود تهویه مناسب در فرودگاه نجف تعدادی از مسافران (زن و کودک) دچار تشنج شدند و متاسفانه هیچ امکاناتی برای مداوای آنها وجود نداشت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.