سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » با پایان حبس؛ علیرضا رجایی از زندان اوین آزاد شد + عکس...

با پایان حبس؛ علیرضا رجایی از زندان اوین آزاد شد + عکس

چکیده :علیرضا رجایی، روزنامه نگار و فعال ملی مذهبی دربند با پایان دوران حبس، دقایقی پیش از بند ۳۵۰ زندان اوین آزاد شد. عضو هیأت مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و مدیر انتشارات “گام نو” است که در اردیبهشت ۱۳۹۰ بازداشت و به چهار سال حبس محکوم شد. رجایی پیشتر و در زمستان ۸۱ به سه سال زندان و پنج سال محرومیت از کلیه حقوق اجتماعی محکوم شده بود....


علیرضا رجایی، روزنامه نگار محبوس در زندان اوین دقایقی پیش آزاد شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، علیرضا رجایی، روزنامه نگار و فعال ملی مذهبی دربند با پایان دوران حبس، دقایقی پیش از بند ۳۵۰ زندان اوین آزاد شد.

علیرضا رجایی، عضو هیأت مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و مدیر انتشارات “گام نو” است که در اردیبهشت ۱۳۹۰ بازداشت و به چهار سال حبس محکوم شد. رجایی پیشتر و در زمستان ۸۱ به سه سال زندان و پنج سال محرومیت از کلیه حقوق اجتماعی محکوم شده بود.

رجایی متولد ۲۸ مهر ١٣۴۱ و دانش آموحته علوم سیاسی در مقطع دکترا از دانشگاه تهران است و سابقه مدیریت گروه سیاسی هیئت تحریریه روزنامه‌های جامعه، توس و نشاط را در کارنامه خود دارد.

علیرضا رجایی منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس ششم است؛ نفر بیست و هفتم در لیست راه یافته به مجلس که آرایی وی را ابطال کردند و غلامعلی حداد عادل را به جای او به عنوان نماینده به مجلس فرستادند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.