سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عامل تیراندازی زندان آباده در سلامت کامل روحی روانی است‎...

عامل تیراندازی زندان آباده در سلامت کامل روحی روانی است‎

چکیده :به گفته مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس متهم پرونده تیراندازی در زندان آباده این استان که اقدام به کشتن پنج مامور زندان و زخمی شدن یک نفر دیگر در صبح یکشنبه هفته جاری کرده بود به لحاظ روحی روانی در سلامت کامل است....


برخلاف ادعای مقامات مسئول استان فارس مبنی بر اختلال روانی عامل تیراندازی در زندان آباده، وی به لحاظ روحی و روانی در سلامت کامل به سر می برد.

به گفته مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس متهم پرونده تیراندازی در زندان آباده این استان که اقدام به کشتن پنج مامور زندان و زخمی شدن یک نفر دیگر در صبح یکشنبه هفته جاری کرده بود به لحاظ روحی روانی در سلامت کامل است.

به گزارش ایرنا، سعید غلامزاده افزوده است: متهم در کمیسیون پزشکی قانونی مورد معاینه قرار گرفته و بررسی ها حکایت از این داشته که در نامبرده هیچگونه علائمی از جنون مشاهده نشده است.

پیشتر رحیم زارع نماینده مردم شهرستان آباده در مجلس شورای اسلامی و نیز محمدرضا زارع فرماندار این شهرستان در گفت و گو با ایرنا عنوان کرده بودند که سرباز وظیفه ای که حدود ساعت هفت صبح یکشنبه با شلیک گلوله در حیاط زندان آباده باعث کشته شدن پنج نظامی و مجروح شدن یک سرباز دیگر شد، ضمن داشتن اختلالات روانی با مقتولین نیز اختلاف سلیقه داشته است.

این گزارش حاکیست سرباز متهم در برج دیده بانی حیاط زندان ابتدا چند تیر هوایی شلیک کرده و با مراجعه افسر نگهبان برای بررسی موضوع، وی و چهار تن از سربازان را به قتل رساند.

به گفته مسئولان منطقه بدنبال این حادثه به منظور کنترل شرایط و ایجاد آرامش در شهرستان، بلافاصله شورای تامین شهرستان تشکیل جلسه داد که در آن ماموریت هایی به سازمان های مرتبط محول شد تا موضوع را به سرعت و تا رسیدن به نتیجه نهایی دنبال کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.