سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار عضو شورای شهر برای زوال تدریجی دانشگاه تهران‎...

هشدار عضو شورای شهر برای زوال تدریجی دانشگاه تهران‎

چکیده :اسماعیل دوستی با اشاره به وضعیت دانشگاه تهران، گفت: این دانشگاه متاسفانه بسیار فرسوده شده است. آسفالت دانشگاه و سر در آن در حال از بین رفتن است و متاسفانه به مهمترین نماد علمی کشور رسیدگی نمی‌شود....


عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران با ابراز نگرانی از وضعیت دانشگاه تهران، گفت: این دانشگاه فرسوده شده و در حال از بین رفتن است.

به گزارش مهر، اسماعیل دوستی در جلسه علنی روز گذشته در ادامه با اشاره به وضعیت دانشگاه تهران، گفت: این دانشگاه متاسفانه بسیار فرسوده شده است. آسفالت دانشگاه و سر در آن در حال از بین رفتن است و متاسفانه به مهمترین نماد علمی کشور رسیدگی نمی‌شود.

دوستی با بیان اینکه من به دنبال اجرای طرح آزادسازی‌ زمین‌های اطراف دانشگاه تهران بودم، گفت: اما در حال حاضر خود دانشگاه در حال از بین رفتن است و درخواست می‌کنیم رئیس دانشگاه تهران به صحن شورا بیاید.

چمران خطاب به دوستی گفت: قرار است وی به زودی به صحن بیاید.

دوستی در ادامه با گلایه از عدم کارآیی لازم سازمان بهزیستی، گفت: آقای حافظی در خصوص معتادان شوش هشدار می‌دهد، من در خصوص کارتن‌خواب‌های پل ملاصدرا، اما همچنان شاهد گشت و گذار معتادان در خیابان‌های تهران هستیم.

وی همچنین به راه‌اندازی موقت خط اتوبوس شهید بهشتی – مطهری، اشاره کرد و گفت: قرار است این خط به صورت آزمایشی به بهره‌برداری برسد اما هزینه‌های نصب‌ دوربین‌ها و تجهیزات در صورت عدم کارآیی آن، هدر می‌رود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.