سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فعالان صنفی معلمان در مرحله بازجویی/ خودداری بازپرس از پاسخگویی به خانواده...

فعالان صنفی معلمان در مرحله بازجویی/ خودداری بازپرس از پاسخگویی به خانواده

چکیده : همسر محمدرضا نیک نژاد و همسر مهدی بهلولی که امروز برای پیگیری وضعیت این دو معلم دربند به شعبه دو بازپرسی اوین مراجعه کرده بودند اجازه ورود به شعبه را نیافته و پاسخ روشنی از بازپرسی درباره ی وضعیت این زندانیان سیاسی دریافت نکردند....


کلمه – گروه خبر: همسر محمدرضا نیک نژاد و همسر مهدی بهلولی که امروز برای پیگیری وضعیت این دو معلم دربند به شعبه دو بازپرسی اوین مراجعه کرده بودند اجازه ورود به شعبه را نیافته و پاسخ روشنی از بازپرسی درباره ی وضعیت این زندانیان سیاسی دریافت نکردند.

بر اساس این گزارش به همسران فعالان صنفی معلمان گفته شده که تا پایان زمان بازجویی ها امکان پاسخ گویی وجود نداشته و از ارائه هرگونه اطلاعاتی درباره مکان نگهداری، نهاد امنیتی بازداشت کننده و مدت زمان بازداشت امتناع شده است.

سایت حقوق معلم و کارگر همچنین گزارش داده که بهلولی امروز در تماس تلفنی با فرزندش وضعیت روحی و جسمی خود را خوب توصیف کرده و خواستار عدم پیگیری خانواده شده و خبر داده که احتمالا تا ده روز آینده در بازداشت خواهد بود. مهدی بهلولی همچنین از برآورده شدن نیازهای دارویی خود در زندان نیز گفته است.

محمدرضا نیک نژاد هم در تماس تلفنی وضعیت جسمی و روحی خود را بسیار خوب توصیف کرده و گفته که در محیط سلول ورزش می کند.

محمد رضا نیک نژاد از اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران و مهدی بهلولی از فعالان صنفی مستقل روز دوشنبه پس از تفتیش منزل و ضبط برخی از وسایل شخصی شان بازداشت شدند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.