سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال مشاور کروبی از بازداشتگاه وزارت اطلاعات به بند 7 اوین...
» گرامی مقدم یک ماه و نیم گذشته را در بند امنیتی 209 نگهداری می‌شد

انتقال مشاور کروبی از بازداشتگاه وزارت اطلاعات به بند 7 اوین

چکیده :اسماعیل گرامی مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی و مشاور مهدی کروبی که تیرماه سال جاری بازداشت شده بود، بعد از 45 روز حبس در سلول های 209 اوین، به بند 7 سالن 2 زندان اوین منتقل شد....


اسماعیل گرامی مقدم، مشاور مهدی کروبی به بند 7 زندان اوین منتقل شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، اسماعیل گرامی مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی و مشاور مهدی کروبی که تیرماه سال جاری بازداشت شده بود، بعد از 45 روز حبس در سلول های 209 اوین، به بند 7 سالن 2 زندان اوین منتقل شد.

بر اساس گزارش های رسیده وی پیش از این، زمانی که هنوز وارد ایران نشده بود، در دادگاهی غیابی به 5 سال حبس تعزیری محکوم شده است.

مشاور مهدی کروبی که نمایندگی مردم بجنورد در مجلس هفتم را برعهده داشت، به دنبال پایان مهلت ویزای خود به کشور بازگشت که در فرودگاه توسط ماموران امنیتی بازداشت و پس از چند ساعت معطلی، ظهر امروز به زندان اوین منتقل شد.

گرامی مقدم از دو سال قبل از بیماری چشمی و ضعف شدید بینایی رنج می برد، به طوری که چشمان وی تقریبا به طور کامل نابینا شده است. وی چندی قبل برای درمان بینایی خود به آمریکا سفر کرده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، که تاکنون نتیجه ای نداشته است.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در سالهای اخیر برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به هندوستان سفر کرده بود و پس از آن نیز در مالزی به سر می برد.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.