سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازدید سید محمد خاتمی از نمایشگاه نقاشی دختر موسوی و رهنورد...

بازدید سید محمد خاتمی از نمایشگاه نقاشی دختر موسوی و رهنورد

چکیده :سیدمحمد خاتمی در دیدار از نمایشگاه نرگس موسوی ضمن ابراز خوشحالی از آینده ی هنری این هنرمند جوان، جویای احوال میرحسین و رهنورد در حصر شد و از دختران این زوج هنرمند محصور خواست تا سلام وی را به آنها ابلاغ...


سیدمحمد خاتمی امروز از آثار نرگس موسوی در نمایشگاه “فرشتگان بر فراز تهران” دیدار کرد و یاد زوج هنرمند در حصر را گرامی دانست.

به گزارش کلمه، سیدمحمد خاتمی، رییس دولت اصلاحات، عصر امروز، در آخرین روز نمایشگاه “فرشتگان بر فراز تهران” در گالری طراحان آزاد حاضر شد و از آثار نرگس موسوی دیدن کرد.

رییس جمهور اسبق کشورمان در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از آینده ی هنری این هنرمند جوان، جویای احوال میرحسین و رهنورد در حصر شد و از دختران این زوج هنرمند محصور خواست تا سلام وی را به آنها ابلاغ کنند.

نرگس موسوی نیز با تشریح سبک و ایده های خود در نقاشی، استفاده از عکاسی و گرافیک گفت که بعضی از این نقاشی ها از تصاویر کتاب عجایب مخلوقات اقتباس شده و الهام گرفته شده اند.

نمایشگاه آثار هنری نرگس موسوی، دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، عصر روز جمعه در گالری طراحان آزاد تهران افتتاح و با استقبال جمع پرتعدادی از دوستداران محصورین، هنرمندان، هنردوستان، بزرگان اصلاحات و سیاسیون سبز، اسیران آزاد شده جنبش سبز، مادران صلح و خانواده شهدای سبز و اصحاب رسانه ها روبرو شد.

این نمایشگاه که با عنوان “فرشتگان بر فراز تهران” برگزار شد و نقاشی های متعددی از نرگس موسوی در سال های اخیر را به نمایش گذاشت، امروز به پایان رسید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.