سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پاسخ استعلام از تامین اجتماعی/ دادگاه مرتضوی فردا برگزار می شود...

پاسخ استعلام از تامین اجتماعی/ دادگاه مرتضوی فردا برگزار می شود

چکیده :سازمان تأمین اجتماعی پاسخ استعلام شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران درباره میزان دریافتی سعید مرتضوی مدیرعامل سابق این سازمان را به دادگاه ارائه کرد....


سازمان تأمین اجتماعی پاسخ استعلام شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران درباره میزان دریافتی سعید مرتضوی مدیرعامل سابق این سازمان را به دادگاه ارائه کرد.

مجتبی نظری وکیل سازمان تأمین اجتماعی در پرونده شکایت از سعید مرتضوی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سئوال که آیا تأمین اجتماعی در طی هفته گذشته به استعلام دادگاه پاسخ داد یا خیر اظهارکرد: پاسخ استعلام را طی روزهای گذشته از تأمین اجتماعی گرفتیم و تقدیم شعبه دادگاه کردیم و فردا نیز جلسه محاکمه برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال که موضوع استعلام چه بود؟ گفت: موضوع استعلام درباره مسایل مالی مبنی بر میزان دریافتی مرتضوی بود که به آن پاسخ داده شد.

نظری در پاسخ به این پرسش که آیا مدیرعامل تأمین اجتماعی در جلسه فردا حضور می‌یابد یا خیر گفت: آقای نوربخش حتماً به دادگاه می‌آید.

ششمین جلسه محاکمه سعید مرتضوی قرار بود سوم مرداد برگزار شود اما به دلیل واصل نشدن پاسخ استعلام دادگاه از تأمین اجتماعی، قاضی کشکولی جلسه دادگاه را تجدید کرد و قرار شد جلسه بعدی (دهم مرداد) با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مطلع و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به عنوان شاکی پرونده برگزار شود.

بر اساس این گزارش، بخش دیگری از این پرونده به شکایت روح‌الامینی اولیای دم یکی از کشته‌شدگان حادثه بازداشتگاه کهریزک در سال ۸۸ از سعید مرتضوی دادستان وقت تهران اختصاص دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.