سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سردار نقدی: فداکاری نسل قبل، ظلم و زندان‌های شاه را کنار زد/ غربی‌ها ‫می‌خواهند د...

سردار نقدی: فداکاری نسل قبل، ظلم و زندان‌های شاه را کنار زد/ غربی‌ها ‫می‌خواهند دلارها را از دست ما خارج کنند

چکیده : در تحریم‌ها اموالمان را بلوکه کردند و امروز که باید اموال را برگردانند می‌خواهند به طریق دیگری دلارها را از دست ما خارج کنند،‌ تکنولوژی آنها هم همیشه مصیبت‌بار بوده و هیچ وقت نگذاشته است ما روی پای خودمان بایستیم...


کلمه- گروه خبر: سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین گفته است: ” عکس‌های یادگاری با رؤسای کشورهای اروپایی دردی از اقتصاد ما درمان نمی‌کند.”

سردار نقدی که در اختتامیه هشتمین دوره لیگ علمی بین‌المللی پایا و مقابل نخبگان آینده ایستاده و سخن می گفت، با کنایه به تلاش های دولت و امیدواری مردم به توافق هسته ای، گفته است: “امروز به دنبال مذاکرات،‌رؤسای کشورهای اروپایی صف کشیدند که به تهران بیایند ولی عکس‌های یادگاری با رؤسای کشورهای اروپایی دردی از اقتصاد ما دوا نمی‌کند، آنها باید به ما صنعت بدهند ولی به دنبال این هستند که اقتصاد خود را از ورشکستگی نجات دهند،‌ اروپا در ورشکستگی اقتصادی است و آنها به دنبال ثروت‌های ما هستند.”

وی سپس بدون اشاره به ناکامی سیاست های ادعایی اقتصاد مقاومتی، از خروج دلارها از کشور برای وارد کردن تکنولوژی جدید ابراز نگرانی کرده است؛ بدون اینکه به یاد بیاورد این دلارها در دولت سابق چه سرنوشتی داشتند و چگونه میلیاردها دلار در آن زمان ناپدید شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هدف حضور امروز اروپاییان در تهران با هدف تحریم‌ها هیچ تفاوتی ندارد، تصریح‌کرد: “در تحریم‌ها اموالمان را بلوکه کردند و امروز که باید اموال را برگردانند می‌خواهند به طریق دیگری دلارها را از دست ما خارج کنند،‌ تکنولوژی آنها هم همیشه مصیبت‌بار بوده و هیچ وقت نگذاشته است ما روی پای خودمان بایستیم.”

وی افزود: “تنها راه این است که به علم و فناوری مجهز شویم،‌ ملت‌های اسلامی در روابط با غرب به هیچ‌جا نمی‌رسند همانطور که در یک قرن گذشته این روابط نکبت و بدبختی به همراه داشته است و آنها از روابط استفاده کردند تا جیب‌های خودشان را پر کرده و جنایت کنند.”

دلواپسی ها از مدتها پیش از توافق هسته ای آغاز شده بود. رفع تحریم هایی که برای بسیاری از نهادهای امنیتی و نظامی محلی برای کسب درآمدهای نامشروع شده بود، با این توافق با قدرت های جهانی راه را بر دلارهای باد آورده می بندد. حال باید هم سردار نقدی ابراز نگرانی کند که این غربی ها به دنبال ثروت ما هستند و می خواهند دلارها را از دست ما خارج کنند. البته سردار نقدی به دستان پنهانی که در این سالها از میان خودی ها ثروت این خاک را به حساب های شخصی واریز کردند، هیچ اشاره ای نکرد. سردار تنها نگران غربی هاست که برای آمدن به ایران صف کشیده اند تا دست دوستی به سوی ما دراز کنند.

سردار نقدی در ادامه سخنان خود برای مصداق سخنان خود مثالی آورد: “کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی از سوی فرانسه فقط به جرم مسلمان بودن اتفاق افتاد، اینها هیچ‌وقت دوست ما نبودند.” این بار هم سردار فراموش کرد روسیه را مد نظر قرار دهد وقتی هشت هزار مسلمان در سربنیتسا نسل کشی شدند و به جوخه های مرگ سپرده شدند.

دلواپسان امروز ایران تاریخ را آنچنان که خود می خواهند مرور می کنند و ارایه می دهند. سردار نقدی ذر بخشی از سخنان خود گفت: “ظلم و زور و تجاوز وضع امروز دنیای ما است و نسل قبل برای رفع این ظلم و زور قدم‌های بسیاری برداشت،‌ 36 سال پیش 40 هزار مستشار آمریکایی در تهران بودند و زندانهای شاه بر پا بود ولی فداکاری نسل قبل این ظلم را کنار زد.”

او نمی گوید که همچنان همان زندان ها پابرجا هستند و هزاران زندانی سیاسی همچنان در زندان و تبعید به سر می برند.

او همچنین در ادامه توصیف ظلم و ستم ها در جهان گفت: ” همه بشریت به نسل جدید چشم دوخته تا بار مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرد، امروز دنیا گرفتار سختی‌ها،‌نکبت‌ها و ظالم‌های فراوان است.”

سردار نقدی تصریح‌کرد: “سال گذشته در ماه رمضان 2000 نفر از مردم مظلوم غزه را شهید کردند که 508 نفر آنها کودک بودند. در حمله رژیم آل سعود به یمن کودکان بسیاری کشته شدند و در کشور آمریکا که روزی نیست یک مظلوم کشته نشود هفته گذشته یک زن سیاه‌پوست به این اتهام که راهنمای ماشینش را نزده بود دستگیر و سه روز بعد جنازه وی در زندان به دار آویخته شد.”

سردار نقدی ادامه داد: “20 سال پیش در عراق،‌ صدام جنایتکار و عامل آمریکا حضور داشت که بیش از یک میلیون از مردم بی‌گناه را کشت ولی امروز مردم عراق تا حدی از این جنایت‌ها رها شدند، ‌25 سال پیش در لبنان،‌ صهیونیست‌‌ها تا پایتخت را اشغال کردند و هزاران مردم بی‌دفاع را کشتند،‌ شکنجه‌گاه راه انداختند ولی امروز پاک‌سازی شده است که این مسائل به دست نسل قبل اتفاق افتاد‌، در فلسطین اشغالی نیز حداقل غزه از رژیم صهیونیست پاکسازی شد و در جنگ 33 روزه بینی دشمن را به چاک مالیدند.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.