سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هادی خامنه‌ای: از حاشیه‌سازی و مخالفت علنی با تیم مذاکره‌کننده ایرانی بپرهیزیم...

هادی خامنه‌ای: از حاشیه‌سازی و مخالفت علنی با تیم مذاکره‌کننده ایرانی بپرهیزیم

چکیده :دبیر کل مجمع نیروهای خط امام با بیان این که مذاکرات هسته‌ای یک مساله‌ی ملی برای کشور ماست، اظهار کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم که تیم مذاکره کننده با آرامش خیال به وظایف خود در این مذاکرات بپردازد....


دبیر کل مجمع نیروهای خط امام با بیان این که مذاکرات هسته‌ای یک مساله‌ی ملی برای کشور ماست، اظهار کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم که تیم مذاکره کننده با آرامش خیال به وظایف خود در این مذاکرات بپردازد.

حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه‌ای در گفت‌وگو با ایسنا، همچنین گفت:‌ ما باید اجازه دهیم تیم مذاکره کننده با قدرت به وظایف خود که توسط رهبری و دولت معین شده بپردازد و از حاشیه‌سازی و مخالفت علنی و غیر مستقیم بپرهیزیم و اجازه دهیم آنها با خیال راحت در مذاکرات حضور یابند.

وی همچنین افزود:‌ مذاکرات هسته‌ای یک موضوع ملی برای کشور و نظام است. بنابراین نباید این مذاکرات را به ضرر و یا نفع یک جناح تفسیر کرد.

خامنه‌ای در پایان افزود:‌البته برخی جناحها با حرکت درست دولت مخالف می‌کنند که احتمالا آنها در تحریم‌ها و شرایط بلاتکلیفی منافعی دارند که اگر اوضاع رو به سامان رود این منافع قطع می‌شود و به همین دلیل نگرانند و کارشکنی می‌کنند زیرا دلیلی ندارد که به تیم مذاکره کننده کمک نکنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.