سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش دادستانی تهران به رای کمیته استیناف باشگاه راه‌آهن...

واکنش دادستانی تهران به رای کمیته استیناف باشگاه راه‌آهن

چکیده : نمایندگان دادستانی تهران به عنوان متولی تعیین تکلیف اموال بابک زنجانی که باشگاه راه آهن نیز از اموال او محسوب می‌شود نسبت به رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال شدیدا معترض است...


پس از اعلام رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر سه بر صفر اعلام شدن 7 دیدار تیم فوتبال راه آهن در رقابت‌های لیگ چهاردهم که این موضوع در نهایت به سقوط این تیم به لیگ دسته یک منجر می‌شود، نمایندگان دادستانی تهران به عنوان متولی تعیین تکلیف اموال بابک زنجانی، نسبت به این رای صادره شدیدا معترض هستند.

به گزارش ایسنا، بر اساس رای صادره کمیته استیناف اعلام شده است که باشگاه راه آهن در جریان شرایط موتومبا بوده است و بر این اساس اقدام به صدور رای درخصوص شکایت باشگاه پیکان کرده است. این در حالی است که باشگاه راه آهن مدعی است در جریان مشکلات موتومبا نبوده و استناد کمیته استیناف در این باره کذب محض است.

نمایندگان دادستانی تهران که مسئول حسابرسی اموال بابک زنجانی و تعیین تکلیف بدهی‌های او به دولت هستند، نسبت به رای صادره شدیدا معترضند و بر اساس شنیده‌ها قرار است به زودی با ورود به موضوع، نسبت به چرایی صدور چنین رایی پیگیری‌های لازم را به انجام برسانند.

خبرنگار ایسنا مطلع شده است که به احتمال زیاد نشستی با حضور بازپرس مسئول پرونده بابک زنجانی و مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد که طی آن دلایل و چگونگی صدور رای مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین باشگاه راه آهن و نمایندگان دادستانی تهران از رای صادره، تجدیدنظرخواهی خواهند کرد که بر اساس آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، در این صورت موضوع تجدیدنظرخواهی با دستور رییس فدراسیون فوتبال قابل پیگیری و بررسی است و امکان دارد که با تایید تجدیدنظرخواهی نمایندگان دادستانی و باشگاه راه آهن، موضوع شکایت پیکان درخصوص موتومبا بازیکن راه آهن مجددا در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بررسی شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.