سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گزارش تصویری/ زنجیره سبز ضد دروغ در تهران؛ 18 خرداد 1388...

گزارش تصویری/ زنجیره سبز ضد دروغ در تهران؛ 18 خرداد 1388

چکیده :شش سال قبل در چنین روزی، زنجیره سبزی در طول خیابان ولیعصر(عج) از شمال تا جنوب تهران، از میدان راه آهن تا میدان تجریش شکل گرفت. حرکتی که قدرت موج سبز امید را به همگان نشان داد. میرحسین موسوی در آن روز گفت: این پرچم اهل بیت(ع)، پرچم ایمان و پرچم ضددروغ است. ما همه دور هم جمع شده‌ایم که صداقت، صافی و پاکی را به کشور عزیزمان ایران برگردانیم....


کلمه: شش سال قبل در چنین روزی، زنجیره سبزی در طول خیابان ولیعصر(عج) از شمال تا جنوب تهران، از میدان راه آهن تا میدان تجریش شکل گرفت. حرکتی که قدرت موج سبز امید را به همگان نشان داد.

میرحسین موسوی که در آن روز در جمع مردم جنوب تهران در مجموعه فرهنگی ورزشی بدر محله یافت‌آباد تهران سخن می‌گفت، درباره این زنجیره سبز گفت: موج سبزی که در این‌جاست تا تجریش پیوند خورده و ادامه دارد. این پرچم اهل بیت(ع)، پرچم ایمان و پرچم ضددروغ است.

میرحسین در ادامه اظهار داشت: کسانی که آمارسازی و پرونده‌سازی می‌کنند، می‌خواهند بدین وسیله مردم را گول بزنند اما مردم ایستاده‌اند تا دروغ را از کشور دور کنند. ما همه دور هم جمع شده‌ایم که صداقت، صافی و پاکی را به کشور عزیزمان ایران برگردانیم.

جالب اینجاست که در همین روز در سال 1394 رئیس بانک مرکزی دوره احمدی‌نژاد فاش کرده که رئیس دولت سابق چقدر راحت و بی پروا در تلویزیون دروغ می گفته و آمارهای غلط می داده است.

مرور تصاویر این زنجیره سبز ضد دروغ، خالی از لطف نیست:


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.