سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بنرهای مراسم رحلت آیت‌الله طاهری توسط ماموران جمع شد...

بنرهای مراسم رحلت آیت‌الله طاهری توسط ماموران جمع شد

چکیده : طبق تفاهم شفاهی که با شهردار به عمل آمده بود٬ قرار شد بنرهایی در سطح شهر و از جمله در محدوده مسجد اعظم حسین آباد نصب شود٬ اما متاسفانه این بنرها توسط ماموران منتسب به شهرداری پایین آورده شد...


فرزند مرحوم آیت‌الله طاهری از برگزاری مراسم دومین سال رحلت این یار امام خمینی در مسجد اعظم حسین‌آباد اصفهان خبرداد.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ در مورد مراسم دومین سال رحلت آیت‌الله طاهری گفت:‌ این مراسم روز سه شنبه 12 خردادماه از ساعت 17:30 الی 19:30 در مسجد اعظم حسین‌آباد (که پیش از انقلاب پایگاه آیت‌الله طاهری برای مبارزه با رژیم طاغوت و پس از آن مرکزی برای تبیین انقلاب بود)، برگزار خواهد شد.

فرزند مرحوم آیت‌الله طاهری٬ سخنران این مراسم را حجت‌الاسلام موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات عنوان کرد.

وی در مورد جمع‌آوری برخی از بنرهای مربوط به این مراسم از سطح شهر اصفهان گفت: طبق تفاهم شفاهی که با شهردار به عمل آمده بود٬ قرار شد بنرهایی در سطح شهر و از جمله در محدوده مسجد اعظم حسین آباد نصب شود٬ اما متاسفانه این بنرها توسط ماموران منتسب به شهرداری پایین آورده شد.

طاهری از برخی تفاوت‌گذاری‌ها در برگزاری مراسم‌ انتقاد کرد و افزود: اینکه نسبت به افرادی که به انقلاب خدمت کرده‌اند و از یاران نزدیک امام خمینی (ره) محسوب می‌شوند٬ با سایر افراد تفاوت گذاشته می‌شود، بیشتر جنبه ناسپاسی دارد و زیبنده انسان مومن نیست.

فرزند مرحوم آیت‌الله طاهری در پایان خاطرنشان کرد: بنا بر آیات صریح قرآن کریم٬ خداوند متعال میان مبارزان قبل و بعد از فتح تفاوت می‌گذارد٬ از این رو کسانی که قبل از انقلاب یار و یاور انقلاب و حضرت امام راحل محسوب می‌شدند، حقشان نیست که بنرهای مراسم آنها جمع‌آوری شود٬ اما کسانی که بعد از فتح آمدند هر مراسمی خواستد در شهر بگیرند و هر مراسمی را هم که خواستند برهم بزنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.