سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » طوماری خطاب به رئیس قوه قضائیه: معلمان زندانی را آزاد کنید...
» آنها صرفا به خاطر دلسوزی برای کشور، آموزش و پرورش و دفاع از حقوق یک میلیون فرهنگی در زندان‌اند

طوماری خطاب به رئیس قوه قضائیه: معلمان زندانی را آزاد کنید

چکیده :رسول بداقي، محمود باقری و علیرضا هاشمی فرهنگیان کشور را نمایندگی کرده اند و اعتراض و انتقاد آنها کاملا در حیطه حقوق صنفی فرهنگیان کشور بوده است و به هیچ وجه سیاسی و امنیتی نیست. هزینه هایی که این همکاران و فرزندان معصوم آنها پرداخته اند صرفا به خاطر دلسوزی برای کشور، آموزش و پرورش و دفاع از حقوق یک میلیون فرهنگی کشور بوده است....


جمعی از معلمان حاضر در تجمعات اعتراضی روز پنجشنبه 17 اردیبهشت با امضای طوماری خطاب به رئیس قوه قضاییه از وی خواستند سه معلم زندانی را که گناهی جز دلسوزی برای کشور، آموزش و پرورش و دفاع از حقوق یک میلیون فرهنگی ندارند، آزاد کند.

به گزارش کلمه، در این نامه با اشاره به ادامه حبس رسول بداقي، محمود باقری و علیرضا هاشمی آمده است: زندانی نمودن این معلمان که با انتقاد خود در راستای اصلاح آموزش و پرورش قدم برداشته اند موجب تالم خاطر و آزردگی معلمان کشور را فراهم ساخته است.

متن طومار بدین شرح است:

بسمه تعالي

ریاست محترم قوه قضائیه،
سلام علیکم؛

با احترام، با استحضار می رساند سه نفر از فرهنگیان کشور به نام های آقایان رسول بداقي، محمود باقری و علیرضا هاشمی با احکام قضایی در زندان به سر می بزند. این افراد به خاطر حضور در تجمعات صنفی و اعتراض به عملکرد مسؤولان در حوزه آموزش و پرورش بازداشت، محاکمه و زندانی شده اند.

این عزیزان فرهنگیان کشور را نمایندگی کرده اند و اعتراض و انتقاد آنها کاملا در حیطه حقوق صنفی فرهنگیان کشور بوده است و به هیچ وجه سیاسی و امنیتی نیست.
هزینه هایی که این همکاران و فرزندان معصوم آنها پرداخته اند صرفا به خاطر دلسوزی برای کشور، آموزش و پرورش و دفاع از حقوق یک میلیون فرهنگی کشور بوده است که از تبعیض در حقوق و مزایا رنج می بزند.

زندانی نمودن این معلمان که با انتقاد خود در راستای اصلاح آموزش و پرورش قدم برداشته اند موجب تالم خاطر و آزردگی معلمان کشور را فراهم ساخته است.

ما امضا کنندگان این طومار از جنابعالی درخواست می کنیم ترتیبی اتخاذ فرمائید تا اين عزیزان آزاد و جامعه میلیونی معلمان ایران خشنود گردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.