سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ابراز همدردی خانواده زندانیان سیاسی با احمد هاشمی: کاش ذره‌ای انصاف و درایت در وجو...
» درد آنقدر عظیم است که ما را یارای تسلیت‌گویی نیست

ابراز همدردی خانواده زندانیان سیاسی با احمد هاشمی: کاش ذره‌ای انصاف و درایت در وجود مسئولین بود

چکیده :بانو مریم ایمانی که از خانواده بزرگ زندانیان سیاسی بود، با همه صبوری و ایمانش، تاب بر دوش کشیدن این ستم سنگین را بیش از این نیاورد و به سرای باقی شتافت، آن هم در زمانی که فردی مجرم با اختلاسی غیر قابل تصور پس از تنها چند روز زندانی شدن، به بهانه بیماری همسر به مرخصی می آید و دردناک تر اینکه نظامی که خود را اسلامی و سالم می داند، این دزد مجرم را خودی می نامد....


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی با انتشار پیامی خطاب به احمد هاشمی، زندانی سیاسی که به تازگی همسرش را از دست داده، ضمن ابراز همدردی در این مصیبت، خاطر نشان کردند: چه بسا اگر مسئولین که دم از رافت اسلامی می زنند، با تفاضای بحق مرخصی موافقت می کردند، امروز شاهد اشک ها و افسردگی دختر بی گناه این خانواده نبودیم.

به گزارش کلمه، در بخشی از این پیام می خوانیم: بانو مریم ایمانی که از خانواده بزرگ زندانیان سیاسی بود، با همه صبوری و ایمانش، تاب بر دوش کشیدن این ستم سنگین را بیش از این نیاورد و به سرای باقی شتافت، آن هم در زمانی که فردی مجرم با اختلاسی غیر قابل تصور پس از تنها چند روز زندانی شدن، به بهانه بیماری همسر به مرخصی می آید و دردناک تر اینکه نظامی که خود را اسلامی و سالم می داند، این دزد مجرم را خودی می نامد.

متن این پیام بدین شرح است:

هو الباقی

برادر بزرگوار جناب آقای احمد هاشمی

درد و مصیبت بزرگی که این روزها کاشانه پرمهر شما را تاریک و ماتمکده کرده است، آنقدر سنگین است که هیچ کس با هیچ زبانی قادر به تسلی و تسکین آن نخواهد بود. شاید ما خانواده هایی که زندانیانی بی گناه را این سالها در زندان داریم، بتوانیم اندکی از اندوه جنابعالی و خانواده گرامی تان را درک نماییم؛ و به واسطه تحمل همین ظلم بزرگ، شاهد مصائبی بودیم و هستیم که به تایید متخصصان و پزشکان، اصلی ترین عاملش همانا رنجها و مشکلاتی است که بر افراد بی گناه تحمیل شده و نتایج تاسف باری را در پی داشته که شایع ترینش همین بیماری های لاعلاج است.

بانو مریم ایمانی که از خانواده بزرگ زندانیان سیاسی بود، با همه صبوری و ایمانش، تاب بر دوش کشیدن این ستم سنگین را بیش از این نیاورد و به سرای باقی شتافت، آن هم در زمانی که فردی مجرم با اختلاسی غیر قابل تصور پس از تنها چند روز زندانی شدن، به بهانه بیماری همسر به مرخصی می آید و دردناک تر اینکه نظامی که خود را اسلامی و سالم می داند، این دزد مجرم را خودی می نامد.

دکتر مریم ایمانی، زمانی که هرگونه تلاش برای مرخصی و یا حتی اعزام همسر بیمار دربندش را بلااثر می دید و دستش را کوتاه از هرگونه امدادرسانی به همسر مظلومش یافت، صبورانه در خود پذیرای سلول های بیماری شد که نمی خواست اطرافیانش متوجه شوند تا غصه ای بر غم های همسر نیفزاید و چه بسا اگر مسئولین که دم از رافت اسلامی می زنند، با تفاضای بحق مرخصی موافقت می کردند، امروز شاهد اشک ها و افسردگی دختر بی گناه این خانواده نبودیم.

جناب آقای هاشمی

درد آنقدر عظیم است که ما را یارای تسلیت گویی نیست و تنها می توانیم آرزو کنیم خداوند منان ضمن کمک به شما در تحمل این مصیبت، ذره ای انصاف و درایت در وجود مسئولین مربوطه نهد تا با ماندن شما در کنار فرزندان داغدارتان، تسلای خاطر آنها فراهم شود.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.