سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حذف پیام تسلیت وزیر دادگستری به خاتمی از خبرگزاری قوه قضاییه...
» پورمحمدی هم صلاحیت ندارد مخاطب تسلیت خود را انتخاب کند!

حذف پیام تسلیت وزیر دادگستری به خاتمی از خبرگزاری قوه قضاییه

چکیده :خبرگزاری قوه‌قضاییه که ظهر امروز پیام تسلیت وزیر دادگستری به سید محمد خاتمی را منتشر کرده بود، ساعتی بعد بدون هیچ توضیحی آن را حذف کرد. به نظر می رسد دایره سانسور و ممنوعیت های غیرقانونی به جایی رسیده است که حتی صلاحیت وزیر دادگستری در انتخاب مخاطب تسلیت خود نیز زیر سوال برده می شود....


کلمه – گروه خبر: مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری، در پیامی خطاب به سید محمد خاتمی، درگذشت مادر رییس‌جمهور اسبق کشور را تسلیت گفت. اما خبرگزاری قوه‌قضاییه که این خبر را منتشر کرده بود، ساعتی بعد بدون هیچ توضیحی آن را حذف کرد.

به گزارش کلمه، خبرگزاری میران که به قوه قضاییه وابسته است، در ساعت 13:29 امروز خبری را با کد 39493 منتشر کرد که حاوی پیام تسلیت وزیر دادگستری به سید محمد خاتمی بود. اما چیزی نگذشت که این خبر از خروجی سایت میزان برداشته شد.

هرچند که خبرگزاری میزان این خبر را به سرعت حذف کرد و درباره آن هم توضیحی نداد، اما سایت‌هایی مانند خبرآنلاین، خبرگزاری آنا و برنا نیوز این خبر را به نقل از میزان منتشر کردند.

به نظر می رسد دایره سانسور و ممنوعیت های غیرقانونی به جایی رسیده است که حتی صلاحیت وزیر دادگستری در انتخاب مخاطب تسلیت خود نیز زیر سوال برده می شود.

پورمحمدی در پیام تسلیت خود خطاب به رییس دولت اصلاحات نوشته است: درگذشت والده مکرمه و بزرگوارتان موجب تاثر و تالم گردید. اینجانب این مصیبت را خدمت جنابعالی و سایر بستگان محترم تسلیت می گویم و از آستان خداوند مهربان برای آن بانوی مومنه و مرحوم حضرت آیت الله خاتمی اعلی الله مقامه، غفران و رحمت بی پایان الهی و برای بازماندگان، صبر و توکل، طلب می کنم.

تصویر زیر، خبر مذکور را قبل از حذف در خبرگزاری قوه قضاییه نشان می دهد:


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.