سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دلواپسان مقیم تل آویو: نگرانیم؛ ایران هیچ امتیاز مهمی نداد...
» به نتیجه رسیدن مذاکرات، خشم اسرائیل را به اوج رساند

دلواپسان مقیم تل آویو: نگرانیم؛ ایران هیچ امتیاز مهمی نداد

چکیده :مقامات اسرائیل که در روزهای گذشته تلاش‌های ناکامی داشتند تا طرف‌های غربی را از توافق با ایران منصرف و متزلزل کنند و حالا از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای به شدت عصبانی‌اند، به تهدیدهای کور و ابراز ترس و خشم روی آورده‌اند. شبکه دوی تلویزیون اسرائیل از «نگرانی‌های گسترده در اسرائیل» خبر داد و وزیر اطلاعات اسرائیل هم از 1+5 انتقاد کرد که چرا از «این واقعیت غم‌انگیز که ایران هیچ امتیاز مهم هسته‌ای نداده است» غافل‌اند....


کلمه – گروه خبر: با آنکه مقامات اسرائیل تا عصر امروز هم می‌گفتند تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا توافقی بین ایران و 1+5 صورت نگیرد، حالا این توافق صورت گرفته است و از این رو تنها چاره برای دلواپسان مقیم تل‌آویو، تهدیدهای کور و ابراز ترس و خشم است.

به گزارش کلمه، صهیونیست‌ها که از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای به شدت عصبانی‌اند، در روزهای گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا طرف‌های غربی را از توافق با ایران منصرف و متزلزل کنند. اما این تلاش‌ها به ثمر نرسید و حالا اسرائیلی‌ها بیش از هر زمان دیگری عصبانی‌اند.

ساعتی پیش وزیر اطلاعات و امور راهبری اسرائیل از دیپلمات‌های حاضر در لوزان به شدت انتقاد کرد که چرا از «این واقعیت غم‌انگیز که ایران هیچ امتیاز مهم هسته‌ای نداده است» غافل‌اند.

شبکه دوی تلویزیون اسرائیل هم از «نگرانی‌های گسترده در اسرائیل» در پی اعلام خبر توافق ابتدایی ایران و 1+5 خبر داد.

این در حالی است که وزیر دفاع اسرائیل هم بار دیگر ایران را به حمله نظامی تهدید کرده بود.

انتظار می‌رود در ساعات آینده نیز اسرائیلی‌ها نتوانند خشم خود را از موفقیت مذاکرات پنهان کنند و از این رو اظهاراتی از آنها علیه آمریکا، اروپا و ایران منتشر شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.