سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس مرکز پژوهشهای مجلس: دلواپسی خوب است، اما نسبت به دشمن،نه نیروهای خودی...

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس: دلواپسی خوب است، اما نسبت به دشمن،نه نیروهای خودی

چکیده : رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با تاکید بر اینکه منتقدین مذاکرات هسته‌ای باید نقدهایشان را با حفظ منافع ملی مطرح کنند گفت که می‌توان دلواپس و نگران بود، اما این دلواپسی باید نسبت به رفتار غرب باشد، نباید به جبهه خودی سیلی زد و کسانی که سخت‌ترین کار را در تاریخ ایران انجام می‌دهند، تضعیف کنیم...


رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با تاکید بر اینکه منتقدین مذاکرات هسته‌ای باید نقدهایشان را با حفظ منافع ملی مطرح کنند گفت که می‌توان دلواپس و نگران بود، اما این دلواپسی باید نسبت به رفتار غرب باشد، نباید به جبهه خودی سیلی زد و کسانی که سخت‌ترین کار را در تاریخ ایران انجام می‌دهند، تضعیف کنیم.

به گزارش ایسنا، کاظم جلالی اظهار کرد: به هر حال جامعه ما یک جامعه تک صدایی نیست و نمی‌تواند هم تبدیل به جامعه تک صدایی شود بلکه نقدهایی می‌تواند وجود داشته باشد و طبیعتا باید با نگاه مدارا با منتقدان برخورد شود و صدای منتقدان شنیده شود، اما از سویی در یک مسئله ملی مثل موضوع هسته‌ای کسانی که نقد دارند هم باید با دقت و حفظ منافع ملی نقدهای خود را مطرح کنند.

رییس فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای کار دشواری است و تیم مذاکره کننده از آبرو و توانمندی خودشان در مذاکرات استفاده می‌کنند افزود: به هر حال مذاکرات به راحتی قابل انجام نیست و همه می‌دانند که این مذاکرات می‌تواند نتایج مثبت داشته باشد یا به سمت نتایج منفی برود. اما آنچه اهمیت دارد این است که نباید مذاکره کنندگان را تضعیف کرد.

جلالی ادامه داد: البته بر اساس مشی رهبری همه می‌توانند دلواپس و دل‌نگران باشند اما نسبت به غرب و رفتار غرب و آمریکا. زیرا آن‌ها در گذشته هم نشان داده‌اند که به نتایج گفت‌وگوها التزام ندارند اما از سویی نباید به جبهه خودی سیلی زد و سیل انتقادات را به سمت کسانی بگیریم که دشوارترین کار را در تاریخ ایران انجام می‌دهند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وقتی سربازی در جلوی جبهه می‌جنگد، همه باید از او پشتیبانی کنند و او را به لحاظ روحی تقویت کنند چرا که این به نظر منطقی‌ترین وضعیت است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.