سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شهید دانایی فر در هامون آرام گرفت...

شهید دانایی فر در هامون آرام گرفت

چکیده : اشرار یک ماه پس از این گروگانگیری شهد دانایی فر را از بقیه مرزبانان جدا کردند و به شهادت رساندند که با پیگیری های به عمل آمده و همکاری مرزبانی و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) پیکر مطهر این شهید پس از گذشت یک سال از شهادتش در اول فروردین امسال به کشور بازگشت...


پیکر پاک و مطهر شهید استوار دوم جمشید دانایی فر امروز بر دستان مردم شهیدپرور سیستان و همرزمانش به طرز باشکوهی تشییع شد .

تشییع کنندگان از مسجد جامع علی ابن ابیطالب(ع) شهرستان هامون تا گلزار شهدای این شهرستان با سردادن شعار بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.

شهید دانایی فر پس از تشییع در گلزار شهدای شهرستان هامون به خاک سپرده شد.

سردار حبیبی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: در اواخر سال 92 تعداد 5 نفر از مرزبانان استان توسط اشرار به گروگان گرفته شدند که پس از پیگیری های به عمل آمده و همکاری مردم و معتمدان ، 4 نفر از مرزبانان آزاد شدند و به کشور بازگشتند.

او گفت: اشرار یک ماه پس از این گروگانگیری شهد دانایی فر را از بقیه مرزبانان جدا کردند و به شهادت رساندند که با پیگیری های به عمل آمده و همکاری مرزبانی و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) پیکر مطهر این شهید پس از گذشت یک سال از شهادتش در اول فروردین امسال به کشور بازگشت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.