سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مادر زهرا رهنورد در بیمارستان بستری شد/ درخواست دعا از مردم...

مادر زهرا رهنورد در بیمارستان بستری شد/ درخواست دعا از مردم

چکیده :احترام سادات نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد، در پی شدت گرفتن بیماری و وخامت حالش از صبح امروز در بیمارستان بستری شده است. خانواده موسوی و رهنورد از مردم و همراهان سبز خواسته اند در آستانه بهار و سال نو برای بهبود حال او دعا کنند....


مادر زهرا رهنورد، تنها بانوی محصور، در پی شدت گرفتن بیماری و وخامت حالش در بیمارستان بستری شده است. خانواده موسوی و رهنورد از مردم و همراهان سبز خواسته اند در آستانه بهار و سال نو برای بهبود حال او دعا کنند.

به گزارش کلمه، احترام سادات نواب صفوی که در پنج سال گذشته شاهد دستگیری دختر و دامادش، یک فرزند دیگرش، فوت همسرش و برخوردهای غیرقانونی و غیر انسانی بی وقفه با اعضای خانواده خود بوده است، بر اثر بیماری از صبح امروز بستری شده و حالش وخیم گزارش شده است.

این در حالی است که دکتر رهنورد از ابتدای بیماری مادر تنها چند بار به صورت محدود و با حضور ماموران، مادر خود را عیادت کرده و به طور مستمر به محدودیت و ممنوعیت از حضور بر بالین مادر بیمار و رنجورش معترض بوده است.

خانم رهنورد در حالی تا امروز از دیدار منظم با مادر بیمار خود محروم شده که زندانیان خودی همچون محمدرضا رحیمی که مرتکب اختلاس و فساد اقتصادی شده اند، هنوز محبوس نشده به مرخصی می روند تا در کنار نزدیکان بیمار خود باشند، اما زهرا رهنورد بی گناه پس از چهار سال و اندی حصر غیرقانونی وغیر شرعی، نه تنها از همین میزان مرخصی و آزادی موقت محروم است، بلکه حتی اجازه تماس تلفنی با خانواده خود را نیز ندارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.