سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » طلاب و فضلاى قم: آقای روحانی! عقب‌نشینی بس است؛ جلوی این جماعت بایستید...

طلاب و فضلاى قم: آقای روحانی! عقب‌نشینی بس است؛ جلوی این جماعت بایستید

چکیده :امروز وزارت کشور و برخى از استانداران شما حتى توان اخم کردن در مقابل صاحبان زر و زور و تزویر را ندارند. استاندار یزد در جلسه اى که شوراى تأمین خودش آن را غیر قانونى دانسته شرکت مى کند و استاندار فارس پس از ناتوانى در تامین امنیت فرزند شهید مطهرى در مصاحبه اى عجیب تر رفتار خود را با بیان اینکه ممکن بود اتفاق بدتر بیافتد توجیه مى کند. استاندار لرستان از تامین امنیت سخنرانى یادگار امام ناتوان است و از همه عجیب تر سخنگوى دولت حکم خلاف قانون ممنوع التصویرى را به نوعى مى پذیرد....


جمعى از طلاب و فضلاى حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی خواهان ایستادگی رییس جمهور در برابر بداخلاقی ها شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جماران، متن این نامه در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجة الاسلام و المسلمین آقاى دکتر حسن روحانى رییس محترم جمهورى اسلامى ایران دامت برکاته

اتفاق ناگوار حمله گروهى انتقام جو به جناب آقاى على مطهرى نماینده محترم و شجاع مردم که متأسفانه در پایتخت اندیشه و شعر و شعور واقع شد ، دل هر دردمند علاقه مند به دین و آیین را به درد آورد. این اتفاق که در دوره حضور دولت تدبیر و امید واقع شد، بیش از هر زمان دیگر بر همگان معلوم ساخت که راه آزادى و آزادگى راهى هموار نیست و محتاج جان فشانى و استقامت است.

جناب آقاى رییس جمهور

سال هاست اندیشمندان این سرزمین با چنین هتاکى ها و حماقت ها دست به گریبانند. کیست که ترک تازى هاى این جماعت که متأسفانه در پوستین ارزش ها و با قالب دفاع از مقدسات جلوه گر شده اند را از یاد برده باشد؟ یک روز سخن از بریدن زبان مى کنند و روز دیگر به سلاح سرد و گرم مجهز مى شوند. اندیشه اى که از گروهک فرقان تا به امروز خویشتن را به آزار این ملت گماشته است.

آقاى روحانى

از خرداد ١٣٩٤ هـمگان امید به عزم دولت شما بستند تا اگر نمى توانید تمام این بد اخلاقى ها را از بین ببرید در مقابل آن مردانه ایستادگى کنید. امرى که باید اذعان کنیم همت آن را تنها در شخص شما یافته ایم و بس. امروز وزارت کشور و برخى از استانداران شما حتى توان اخم کردن در مقابل صاحبان زر و زور و تزویر را ندارند. استاندار یزد در جلسه اى که شوراى تأمین خودش آن را غیر قانونى دانسته شرکت مى کند و استاندار فارس پس از ناتوانى در تامین امنیت فرزند شهید مطهرى در مصاحبه اى عجیب تر رفتار خود را با بیان اینکه ممکن بود اتفاق بدتر بیافتد توجیه مى کند. استاندار لرستان از تامین امنیت سخنرانى یادگار امام ناتوان است و از همه عجیب تر سخنگوى دولت حکم خلاف قانون ممنوع التصویرى را به نوعى مى پذیرد.

راستى این عقب نشینى هاى بى دلیل در مقابل آنها نیست که لحظه اى جز به انتقام از شما و انتخاب کنندگان شما نمى اندیشند؟

امروز استاندار فارس که در محاصره تندرو ها و به جاى ماندگان از قبل است در کجاى منظومه تدبیر و امید جاى دارد؟

وزارت کشور که توان برقرارى یک جلسه در مرکز استان را ندارد چه نسبتى با شما دارد؟

حضرت آقاى رییس جمهور

الان هم اگر همت کنید دیر است
اما به عزم جزم تو امید هاى بسیار است.
والسلام

جمعى از طلاب و فضلاى حوزه علمیه قم


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.