سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قاضی‌پور: اسامی نماینده‌هایی را که از رحیمی پول گرفته‌اند منتشر کنید...
» یادم نمی‌آید نامه حمایت از او را امضا کرده باشم

قاضی‌پور: اسامی نماینده‌هایی را که از رحیمی پول گرفته‌اند منتشر کنید

چکیده :اگر واقعا چنین حرف هایی درست است، پس چرا اسامی نمایندگانی را که پول گرفته اند منتشر نمی کنند. من از هیچ فردی چه رحیمی و چه منسوبین به احمدی نژاد در مجلس هشتم یک ریال پول نگرفته ام....


نماینده ارومیه در مجلس نهم با اشاره به نامه محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم مدعی شد: رحیمی هم مانند مرتضوی وقتی درحال زمین خوردن بود، به نمایندگان دروغ می گفت و تهمت می زد.

نادر قاضی پور در گفت وگو با ایرنا با اشاره به اینکه رحیمی اذعان داشته است که به ۱۷۰ نماینده در مجلس هشتم برای شرکت در انتخابات پول داده است، خاطر نشان کرد: مرتضوی زمانی که زمین می خورد گفت که به نمایندگان پول دادم، رحیمی هم همین موضوع را مطرح کرده است.

وی ادامه داد: اگر واقعا چنین حرف هایی درست است، پس چرا اسامی نمایندگانی را که پول گرفته اند منتشر نمی کنند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطر نشان کرد: من از هیچ فردی چه رحیمی و چه منسوبین به احمدی نژاد در مجلس هشتم یک ریال پول نگرفته ام.

وی در پاسخ به این سوال که سال ۸۸ و پس از انتخاب رحیمی به معاونت اول حدود ۲۱۰ نماینده نامه ای برای تشکر از انتساب وی به این سمت خطاب به احمدی نژاد امضا کردند که شما نیز از نمایندگان مجلس هشتمی بودید، اظهار داشت: من یادم نیست چنین نامه ای را امضا کرده باشم، اما در مجلس هشتم شکایت هایم از احمدی نژاد بسیار زیاد بود و حتی نامه ای در استیضاح رییس جمهوری امضا کردم که نشان می دهد من با دولت نهم و دهم هیچ نزدیکی نداشتم.

محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم دو روز قبل در نامه ای فاش کرد که ۱۷۰ نماینده مجلس هشتم از وی برای شرکت در انتخابات مجلس نهم پول گرفته اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.