سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کارشناس مذهبی صداوسیما، روحانی و ظریف را به اخراج از نظام و اعدام تهدید کرد...

کارشناس مذهبی صداوسیما، روحانی و ظریف را به اخراج از نظام و اعدام تهدید کرد

چکیده :چنانچه مسئولان بخواهند در مقابل وظایف خود سستی نشان دهند قطعا آنان را از جمهوری اسلامی ایران خارج خواهیم کرد. این ملت نشان داده که رئیس جمهور بیرون کرده، این ملت نشان که وزیر امور خارجه اعدام کرده است؛ بنابراین مردم ما از هیچ چیز نمی‌هراسند....


کلمه – گروه خبر: یک چهره برنامه های مذهبی صداوسیما در تجمعی در مشهد به شدت دولت را به باد انتقاد گرفت و رئیس جمهوری را به برکناری و وزیر امور خارجه را به اعدام تهدید کرد!

به گزارش کلمه، محمدمهدی ماندگاری که از میهمانان ثابت برنامه سمت خدا در شبکه سوم سیما است، در تجمعی که مقابل دفتر سازمان ملل در مشهد برگزار شد، گفت: «این ملت نشان داده که رئیس جمهور بیرون کرده، این ملت نشان که وزیر امور خارجه اعدام کرده است؛ بنابراین مردم ما از هیچ چیز نمی‌هراسند.»

خبرگزاری وابسته به بسیج دانشجویی، سخنان این روحانی را به صفت «استاد اخلاق» نقل کرد و از قول وی نوشت: «باید به مسئولان سیاست خارجی درس نرمش قهرمانانه را بدهیم. از نمایندگان مجلس می‌خواهیم حتما ظریف را به مجلس بخواهند و به وی بگویند ما ترسی از آمریکا نداریم.»

ماندگاری از ابتکار دیپلماتیک ظریف و قدم زدن او با کری هم به شدت انتقاد کرد و گفت: «اگر همه مردم دست در دست یکدیگر فریاد «ما عاشورایی هستیم» و «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» را سر دهیم هیچ کس اجازه انجام چنین غلطی را به خود نمی‌دهد.»

وی افزود: «چنانچه مسئولان بخواهند در مقابل وظایف خود سستی نشان دهند قطعا آنان را از جمهوری اسلامی ایران خارج خواهیم کرد.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.