سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جمع آوری امضا برای حمایت از علی مطهری: 21 دی دات کام...

جمع آوری امضا برای حمایت از علی مطهری: 21 دی دات کام

چکیده :در این نامه که برای امضا در شبکه های اجتماعی مجازی و نرم‌افزارهای تلفن همراه دست به دست می‌شود، علی مطهری نماینده مردم تهران «صدای حق‌طلبی و عدالت‌خواهی ایرانیان» توصیف شده و از او خواسته شده که در راه دفاع از حقوق محصوران و مقابله با قانون‌شکنان استوار بماند....


گروهی از مردم و فعالان شبکه‌های اجتماعی با امضای نامه‌ای، از علی مطهری نماینده مردم تهران به سبب پیگیری حقوق محصوران و مقابله با قانون‌شکنان حمایت کردند.

به گزارش کلمه، در این نامه که برای امضا در شبکه های اجتماعی مجازی و نرم‌افزارهای تلفن همراه دست به دست می‌شود، از مطهری خواسته شده که در راه دفاع از حقوق محصوران و مقابله با قانون‌شکنان استوار بماند.

این نامه که با امضای «جمعی از ایرانیان» منتشر شده، برای امضای عمومی در آدرس اینترنتی 21dey.com قرار گرفته است و محدودیتی برای امضای آن وجود ندارد.

بیست و یکم دی ماه روزی است که مطهری مطالبه رفع حصر غیرقانونی را از تریبون علنی مجلس اعلام کرد و به همین علت مورد حمله چندین نماینده تندرو قرار گرفت؛ حمله‌ای که به نیمه‌تمام ماندن نطق و سپس غیرعلنی شدن و تعطیلی مجلس انجامید.

متن نامه بدین شرح است:

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا
مردانی از مومنان هستند که بر پیمان خود با خدا صادقانه ماندند، برخی تا آخر راه رفتند و برخی در انتظارند، ولی در عهد و پیمان خود تردید ندارند.

جناب آقای علی مطهری

شما در راه دفاع از حقوق محصوران و مقابله با قانون‌شکنان نماینده‌ی ما و صدای حق‌طلبی و عدالت‌خواهی ایرانیان هستید. در این مسیر استوار بمانید که خدا با حق‌طلبان است.

با امید،
جمعی از ایرانیان


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.