سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

پرداخت دیه دختران شین آباد

چکیده : با استناد به اصل 20 و 21 قانون اساسی و با استدلال فقهی و حقوقی از مواد 560، 561 و تبصره ذیل ماده 551 قانون مجازات اسلامی جدید و پیگیریهای مستمرانه وکلای کودکان و مساعدت و پیگیری دفتر محمدباقر نوبخت معاون نظارت راهبردی رییس جمهور و همکاری بسیار خوب شرکت بیمه ایران دیه این کودکان به صورت صد درصد و مساوی با دیه مرد پرداخت شد...


یک وکیل گفت که دیه کامل کودکان شین آباد به همراه دیه 2 کودک فوت شده در این حادثه پرداخت شد.

‘حسین احمدی نیاز’ روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اعلام خبر پرداخت دیه کامل کودکان شین آباد افزود: در حادثه آتش سوزی مدرسه شین آباد در سال 90 هجری شمسی 2 دانش آموز نیز جان خود را از دست دادند که دیه آنها نیز به طور کامل از سوی بیمه ایران پرداخت شده است.

وکیل کودکان شین آباد با بیان اینکه هشت دانش آموز شین آباد که قبلا دیه دریافت نکرده اند، صد درصد دیه و ارش آنها پرداخت شده است، اظهار داشت: با استناد به اصل 20 و 21 قانون اساسی و با استدلال فقهی و حقوقی از مواد 560، 561 و تبصره ذیل ماده 551 قانون مجازات اسلامی جدید و پیگیریهای مستمرانه وکلای کودکان و مساعدت و پیگیری دفتر محمدباقر نوبخت معاون نظارت راهبردی رییس جمهور و همکاری بسیار خوب شرکت بیمه ایران دیه این کودکان به صورت صد درصد و مساوی با دیه مرد پرداخت شد.

احمدی نیاز در مورد دیه افرادی که قبلا رضایت داده اند، ادامه داد: ابتدا باید دادخواست ابطال رضایتنامه آنان را داده و سپس نسبت به دریافت دیه اقدام کنیم.

وکیل کودکان شین آباد از دفتر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه ایران و نمایندگی بیمه ایران در استان آذربایجان غربی به دلیل هماهنگی و مساعدت بسیار خوب آنها در پرداخت حق کودکان شین آباد قدردانی کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.