سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ‫محکومیت عوامل کلیپ “هپی” به جزای نقدی و ۹۹ ضربه شلاق تعلیقی‬...

‫محکومیت عوامل کلیپ “هپی” به جزای نقدی و ۹۹ ضربه شلاق تعلیقی‬

چکیده :دادگاه عمومی جزایی رسیدگی کننده به این پرونده همچنین یکی از متهمان این پرونده را به دلیل نگهداری مشروبات الکلی به شش ماه حبس تعزیزی محکوم کرده...


وکیل مدافع تعدادی از عوامل گروه تهیه کننده کلیپ هپی از ابلاغ حکم صادره علیه متهمان این پرونده خبر داد.

فرشید رفوگران در گفت‌وگو با ایلنا با اعلام این خبر گفت:‌ اعضای این گروه که شامل سه دختر و چهار پسر هستند هریک به اتهام «فعالیت غیر مجاز در امور سمعی بصری از طریق مشارکت در ساخت کلیپ مبتذل و انتشار آن از طریق شبکه مجازی یوتویوب» و «برقراری رابطه نامشروع از طریق رقصیدن بصورت مختلط و با پوشش نامناسب» از حیث رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق تعزیزی و به خاطر مشارکت در ساخت و توزیع کلیپ به پرداخت شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده‌اند.

این وکیل دادگستری ادامه داد:‌ دادگاه عمومی جزایی رسیدگی کننده به این پرونده همچنین یکی از متهمان این پرونده را به دلیل نگهداری مشروبات الکلی به شش ماه حبس تعزیزی محکوم کرده است.

وی با بیان اینکه دادگاه صادر کننده حکم، مجازات‌های تعیین شده را با استناد به بند ث ماده 38 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 به لحاظ جوانی، فقدان سابقه کیفری و اظهار ندامت متهمان و با لحاظ ماده 46 همین قانون به مدت سه سال به حالت تعلیق در آورده است، یادآور شد: چنانچه متهمان در این مدت مرتکب مرتكب جرم عمدی موجب حد، قصاص، دیه یا تعزیر تا درجه هفت نشوند، محكومیت تعلیقی بی‌اثر می‌شود.

وی گفت که رای صادره ظرف مدت 20 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در محاکم تجدید نظر استان تهران است.

 

 

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.