سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروههای حساس...

هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروههای حساس

چکیده : بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه­های سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از ده میکرون و ذرات معلق کمتر از دوونیم میکرون نسبت به روز گذشته درهمین ساعت کاسته و بر میزان غلظت آلاینده منواکسیدکربن افزوده شده است...


هوای تهران امروز سه شنبه در آستانه شرایط ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار گرفته است.

بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه­های سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از ده میکرون و ذرات معلق کمتر از دوونیم میکرون نسبت به روز گذشته درهمین ساعت کاسته و بر میزان غلظت آلاینده منواکسیدکربن افزوده شده است .

شاخص امروز صبح ذرات کمتر از دو و نیم میکرون 99 است که حد استاندارد آن 100 است اما نسبت به دیروز که 112 بوده ، کاهش داشته است

به این ترتیب میانگین غلظت کلیه آلاینده ها به غیر از ایستگاههای دروس ، ستاد بحران ، شهرداری منطقه 11 ، شهرداری منطقه 16 ، شهرداری منطقه 19 ، پارک رازی ، پارک قائم ، پاسداران ، دانشگاه تهران و فرمانداری شهرری به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دوونیم میکرون در سایر ایستگاهها در حد مجاز بوده اما انتظار میرود شاخص کیفیت هوا تا ساعات ظهر در آستانه شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار گیرد .

به گزارش خبرآنلاین، بنا بر این توصیه می شود در مناطق ناسالم برای گروههای حساس، افراد مبتلا به بیماری‎های قلبی و ریوی ، سالمندان و کودکان از فعالیت های طولانی مدت در فضای باز بپرهیزند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.