سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عرضه مواد غذایی خارجی تاریخ مصرف گذشته در بازار...

عرضه مواد غذایی خارجی تاریخ مصرف گذشته در بازار

چکیده :متاسفانه برخی از سودجویان برای کسب منافع مالی بیشتر اقدام به واردات محصولات غذایی می کنند که از تاریخ مصرف آن مدت ها گذشته است و سپس انان با تغییر در تاریخ مصرف ان را به بازار کشور ترزیق می...


رییس مجمع واردات کشور در رابطه با وجود مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در بازار، گفت: متاسفانه این کالا‌ها بدون نظارت و بصورت قاچاق وارد ایران شده است.

محمد حسین برخوردار با اشاره به وجود بازارهای مرزی و عدم کنترل لازم بر این بازار‌ها، اظهار کرد: در بازارهای مرزی کنترل لازم به عمل نمی‌آید به همین خاطر است که مواد غذایی بصورت قاچاق و با حجم بسیار زیادی وارد ایران می‌شود.

وی در گفتگو با ایلنا، تاکید کرد: بیشتر این مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته هستند که متاسفانه پس از اعمال تغییرات در تاریخ مصرف، در بازار عرضه می‌شود.

رییس مجمع واردات کشور در خصوص مصرف مواد غذایی وارداتیکه تاریخ مصرف آن ها گذشته است، گفت: متاسفانه برخی از سودجویان برای کسب منافع مالی بیشتر اقدام به واردات محصولات غذایی می کنند که از تاریخ مصرف آن مدت ها گذشته است و سپس انان با تغییر در تاریخ مصرف ان را به بازار کشور ترزیق می کنند که این اقدام سلامتی مردم را به خطر انداخته است.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.