سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزارت ارشاد مجوز داد، دادستانی دستور فیلترینگ داد...

وزارت ارشاد مجوز داد، دادستانی دستور فیلترینگ داد

چکیده :سایت اصلاح طلب "سلام نو" تنها دو هفته پس از دریافت مجوز از وزارت ارشاد، از سوی دادستانی فیلتر شد. سردبیر این سایت با اشاره به اینکه هیچ تماس یا تذکری از قوه قضائیه برای ما ارسال نشده است، گفت: بر اساس قانون یا باید جرمی رخ داده باشد یا ظن قوی به وقوع جرم وجود داشته باشد که مقام قضایی برای فیلترینگ یک سایت ورود کند....


کلمه – گروه خبر: سایت اصلاح طلب “سلام نو” تنها دو هفته پس از دریافت مجوز از وزارت ارشاد، از سوی دادستانی فیلتر شد.

سردبیر این سایت با تایید فیلتر شدن سلام نو، علت فیلترینگ را شکایت دادستان ذکر کرده و در عین حال گفته است: توضیحی در این باره به ما نداده اند.

جعفری در گفت و گو با ایسکانیوز درباره خروج این سایت خبری از دسترس کاربران گفت: عصر روز یکشنبه سایت از دسترس خارج شد و ما تصور کردیم که به دلیل مشکلات فنی این مساله رخ داده است. این موضوع را از سوی شرکت فنی طرف قردادمان پیگیری کردیم و متوجه شدیم که به دستور قوه قضائیه سایت از دسترس خارج شده است.

وی افزود: در حقیقت دادسرای عمومی نامه ای رسمی به شرکت میزبان صادر کرده است که با قید فوریت اطلاعات فنی دامنه سایت سلام نوجهت بهره برداری قضایی را به این نهاد ارسال کنند. اما مساله مربوط به مسائل فنی سایت نبود و ما متوجه شدیم که سایت را فیلتر کرده اند. برای پیگیری این موضوع به دادسرای فرهنگ و رسانه در میدان ارگ مراجعه کردیم اما توضیحی درباره علت اصلی فیلتر شدن سایت در اختیار ما قرار نگرفت و تنها عنوان شد که با شکایت دادستانی سایت فیلتر شده است.

وی با اشاره به اینکه هیچ تماس یا تذکری از قوه قضائیه برای ما ارسال نشده است، گفت: بر اساس قانون یا باید جرمی رخ داده باشد یا ظن قوی به وقوع جرم وجود داشته باشد که مقام قضایی برای فیلترینگ یک سایت ورود کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.